Топ 10 RSS-каналів медичних новин та повідомлень
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
RSS-канали медичних новинОхорона здоров'я, безумовно, одна з тих речей, які ми не помічаємо, поки не починаємо згасати. Хіба це вірно, що медичні новини є останньої річчю, яку Ви хочете прочитати або побачити в газетах і на телебаченні?
Так воно і є, якщо у Вас немає якої-небудь хвороби в сім'ї. Автор просить Вас не хворіти, але якщо так склалось, то веб завжди буде вторинним джерелом, щоб отримати трохи більше інформації. Першим джерелом завжди повинен бути Ваш домашній лікар і терапевт.
Немає нічого поганого в озброєнні себе інформацією, перш ніж Вам потрібно поговорити з лікарем. Краще інформований пацієнт (або опікун пацієнта) стає мудрішим, щоб прийняти рішення. Ми живемо на передньому краї великих медичних стрибків. Медичні новини та оповіщення допомагають нам йти в ногу з цими стрибками. Давайте розглянемо деякі провідні веб-сайти з медичними RSS-стрічками новин, які доступні за допомогою Ваших RSS-читачів.
MedicineNet.com є енциклопедичним медичним сайтом, який розглядає медичну інформацію з усіх напрямків. Сайт складається з п'яти видів охорони здоров'я та медичних RSS-каналів: щоденна охорона здоров'я та медичні новини, щотижнева охорона здоров'я та медичний дайджест новин, портал про медичне слово дня, теми спеціальності і ще 36 каналів на загальні теми. Посилання на сайт приведе Вас прямо на сторінку, де RSS-канал більш докладно висвітлює послуги. Просто знайте, що тема з значок RSS поруч належить до одного з каналів, доступного для підписки через Вашу читалку RSS-каналів.
Сайт тісно пов'язаний з MedicineNet і пропонує медичні новини, статті, довідкові матеріали, інтерактивні програми і спільноти. Медичні новини сайту дуже дружні читачеві і є однією з кращих громад з функціями, які групуються навколо стану здоров'я. WebMD Health RSS-канали нагороджені Medical News за висвітлення подій, пов'язаних зі здоров'я. Медичні працівники також можуть вільно підписатися на підкасти Medscape та огляди.
Medline Plus є державною службою інформації U.S. National Library of Medicine (Національної бібліотеки медицини США) і його головної організації - The National Institute of Health (Національного інституту здоров'я). На сайті також зібрані глобальні медичні новини від Reuters і Дня Здоров’я (канали новин служби здоров'я) і багато анонсів преси про великі медичні організації. Отже, якщо Ви підписалися на канал RSS, то можете чекати інформацію, яка буде надійною та оновленою.
MedPage більше для практикуючих лікарів і медичних фахівців, тому, якщо Ви належите до таких, то можете отримати велику користь з висвітлення новин у різних областях медицини. MedPage Today є спільним зусиллям школи медицини Університету Пенсільванії і веб-компанії. Стрічки новин за допомогою RSS-каналів згруповані за темами і Ви можете підписатися на те, що Вас цікавить.
Якщо є новини про глобальні руйнування, то Ви можете бачити, що Reuters там завжди відразу, як тільки вони трапились. Розділ “Здоров'я” сайту новин завжди залишається свіжим з останніх досліджень, медичних новин, питань охорони здоров'я і будь-яких новин про реформи охорони здоров'я, які можуть мати місце. Багато інших сайтів про здоров'я також збирають інформацію з Reuters. Щоб захопити канал, натисніть на маленький значок RSS, який можна знайти в нижній частині сторінки.
Onmedica.com також розглядає онлайн медичні публікації щоденних новин, думки, блоги та медичну освіту. На сайті говориться, що зміст орієнтується на лікарів, але він також може бути цінним ресурсом для медсестер, фармацевтів, студентів-медиків та інших фахівців охорони здоров'я. Візьміть останні новини для Вашого читача каналів, натиснувши на іконку каналу. Ви також можете захопити канали блогів та "окремі" думки.
Останні новини здоров'я є лише одними з багатьох речей вершини мовної корпорації. Хоча Вам потрібні посилання RSS-каналу, Ви можете також зловити відео та аудіо канали новин про здоров'я та медицину.
Це добре побудований медико-санітарної сайт який надає споживачам сучасну інформацію, що легко засвоюється. Інтерактивні карти і відео також допоможуть Вам зрозуміти основи здоров'я. Спіймайте щоденні новини Healthline за допомогою своїх RSS-каналів.
New Scientist є одним з поважних наукових журналів у світі. Журнал розглядає наукові відкриття і як вони впливають на нас і наше суспільство. Здоров'я має свій власний розділ і в ньому Ви можете прочитати про самі останні медичні відкриття. Ви можете перейти до керівництв з іншої теми, які для більш глибокого читання. Більш того, з RSS-каналом, Вам не треба відвідувати цей сайт щодня, але Ви зможете наздогнати всі останні медичні новини.
Google і Yahoo є сукупністю медичних RSS-стрічок новин з інших джерел. Автор віддає особисту перевагу Yahoo через макет сторінки. Ви можете переглянути найбільш поширені захворювання зі списку зліва, подивитися 3D карти тіла, дивитися відео і зловити на сайті або через RSS-канал топові новини про здоров'я.
Ці десять сайтів медицини та охорони здоров'я показують, що якщо Ви досить дбаєте про своє здоров'я, то знання не є проблемою. Тоді для Вас ще три англомовні оглядові статті на теми здоров’я:
Пам’ятайте, що профілактика краще лікування.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting