2 способи моніторингу повідомлень в мережі Twitter
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Моніторинг повідомлень наTwitterTwitter є добре відомим і хорошим джерелом, яке поставляє гарячі новини і тенденції за темами. Це величезний обсяг новин і здатність їх поширювати в реальному часі.
Раніше перерахувалися безліч інструментів для моніторингу гарячих тем на Twitter, знаходження важливого змісту і відстеження популярних новин.
Оскільки Twitter величезний і наповнюється реальними людьми, то він також надзвичайно хаотичний. Тут майже неможливо знайти свій шлях серед тисячі твітів і ретвітів. Єдиний спосіб дати цьому потоку оновлень сенс - це слухати тільки людей, які важливі для Вас: людей, за якими Вам резон прямувати. Нижче пропонується набір інструментів, які допоможуть Вам відстежувати новини в мережі Twitter.
1. Оновлення ретвітів Вашими друзями
"Старий стиль" ретвітів (так званий "ручний", а не Twitter-RT functionality) вже давно є ефективним джерелом тенденцій за темами. Якщо історія переказана і цитується, вона повинна стати гарячою історією. Але чи насправді Вас цікавить будь-яка гаряча тема. що обговорюється в Інтернеті?
Якщо Ви достатньо кмітливі і вже створили відповідне коло друзів на Twitter, то Ви, ймовірно, маєте схожі інтереси з тими людьми, яких тримаєтесь. Нижче приведені два способи дізнатися, що переказують (ретвітять) щодня люди, які Вас цікавлять:
Tweeted Times є інструментом соціальних ЗМІ, який дозволяє створити просту для сканування газету Ваших тем на Twitter. Ви можете створити дайджест, виходячи з власного каналу на Twitter, або скористатися будь-яким списком Twitter і/або результатів пошуку на Twitter.
Інструмент виставляє рейтинг оновлення в залежності від кількості Ваших друзів і друзів Ваших друзів які переказали (повторили) новину.
Оновлення: погодинне.
Інструменти відстеження: Ви можете читати газету онлайн або використовувати пристрій для читання RSS, щоб відстежити Ваш канал новин. Ви можете також налаштувати інструмент для автоматичного “розшарення” головних новин і сприяти поширенню Вашої газети через Ваш обліковий запис на Twitter.
FeedEra - це ще один інструмент, який створює дайджест ретвітів Ваших друзів. Інструмент ранжує новини, використовуючи власний "FeedScore", яким називається сукупність даних з Twitter, Топсі, bit.ly та інших потужних джерел. Всі оновлення розбиті на розповіді, фотографії, відео і музику.
Оновлення: щодня (дайджест електронною поштою) і актуальне (онлайн-дайджест).
Інструменти відстеження: Отримати ранковий дайджест в папці "Вхідні" щоранку з кращих своїх каналів.
В налаштуваннях Ви також можете зберегти чорний список тематик і дратівливих друзів на Twitter, яких Ви не хочете включати до збірки:
Крім того, підписавшись на популярні історії Ваших друзів, Ви можете також підписатися на будь-який список оновлень на Twitter (список не обов'язково повинен бути створений Вами).
2. Оновлення "вибраного" Вашими друзями
У той час як ретвітери поширюють теми далі, "вибране" зберігає їх для подальшого використання (на кшталт обміну проти функціональності закладок). Більшість з Ваших друзів, ймовірно, позначають зіркою оновлення на Twitter для збереження найбільш корисних повідомлень, тому Ви можете розглянути питання про пошук серед того, що їм подобається.
Автор був не в змозі знайти хороший інструмент, який би зміг перетравити все те, що всі Ваші друзі люблять. Замість цього, є кілька способів для створення агрегованого каналу з улюблених оновлень на Twitter Ваших друзів:
Favebytes є швидким, з безкоштовною реєстрацією веб-додатком, який створює OPML-файл із закладок Ваших друзів. Мова розмітки структурованих текстів (OPML) є традиційним форматом для RSS агрегаторів при імпорті та експорті списку розсилки. Це означає, що Ви можете використовувати OPML-файл, створений Favebytes, для імпорту улюблених каналів Ваших друзів практично для будь-якої читалки каналів.
Ось приклад з авторського OPML-файлу, імпортованого з Google Reader:
Оновлення: актуальне (використовується вбудований в Twitter інструмент вибраних Twitter-каналів).
Інструменти відстеження: більшість RSS-читалок.
Yahoo! Pipes
Є декілька перспективних труб, щоб обрати сукупність Ваших друзів на Twitter - ось два з них: Twitter Friends' Favorites і Twitter Favorites. Якщо Ви готові впоратися з частою повільністю Yahoo! Pipes, то це може бути гарним рішенням.
Оновлення: актуальне (використовується вбудований в Twitter інструмент вибраних Twitter-каналів).
Інструменти відстеження: інтерфейс Інтернет або будь-якої читалки RSS.
Favewits.com - інший онлайн інструмент, заснований на Yahoo! Pipes, але автор вважає його ще повільнішим. Там також Favorious, що дозволяє Вам мати різного роду забави з обраним на Twitter, в тому числі переглядати улюблених графіків Ваших друзів, - але автор не зміг змусити його працювати належним чином.
З того, що автор побачив, два приведених вище інструменти захоплюють оновлення лише від близько 100 чоловік, що останніми додані Вами, тому, якщо будете відстежувати більше користувачів, то це не може бути комплексним рішенням.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting