ctrlQ: пошук, щоб знайти кращі RSS-канали
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
ctrlQ: пошук RSS-каналівШвидко і точно знайти RSS-канали, які Ви шукаєте. Чи це канал для блогу, чи важкий для пошуку підкаст - ctrlQ є для них найчистішою RSS пошуковою системою, яку коли-небудь зустрічав автор.
Дана система також має багато додаткових можливостей, що дозволяють пошук канали, назви яких Ви ще не знаєте (“незрозумілі” канали).
RSS, або Really Simple Syndication, як і раніше, кращий спосіб йти в ногу з певним джерелом новин, навіть якщо соціальні мережі недоступні. Але занадто часто RSS-канали для певного веб-сайту приховані і їх важко побачити, якщо знаходяться разом з усім іншим. В такому випадку корисно виконати пошук даної стрічки безпосередньо.
Звичайно, є й інші пошуковики каналів RSS, але жоден з них не настільки чистий, як ctrlq.org.. Як нещодавно було оголошено Digital Inspiration, цей сайт використовує API каналів Google, зокрема, щоб зробити пошук каналів не тільки можливим, але й простим.
Основи використання
Використання даної пошукової системи не так вже відрізняється від використання Google або Bing, просто введіть те, що Ви шукаєте. На відміну від інших двигунів, Ви шукаєте не конкретну сторінку: Ви шукаєте конкретний канал. Наприклад, Вам може бути потрібний найбільший підкаст в історії людства:
1 - посилання на сайт, 2 - підписка на RSS-канал, 3 - перегляд змісту каналу
Зауважу, що цей підкаст набагато легше знайти саме тут, ніж де-небудь ще, автор також хотів би додати, що це через погано зроблений платний доступ Times of London’s. Їх Нью-Йоркський тезка зробив набагато краще зі своїм платним доступом.
Як тільки Ви знайдете необхідний канал RSS, Ви можете переглянути його вміст:
Автору подобається ця функція, бо це хороший спосіб перевірити нові статті, коли Ви далеко від власного читача каналів.
Чи використовуєте Ви хмарні читачі каналів? Хороша новина: є простий спосіб додати в них канали, які Ви знайдете:
Використовуйте ці кнопки для швидкого додавання Вашого каналу. Якщо ж Ви використовуєте читач на робочому столі то, на жаль, Вам доведеться зробити деякі копіювання і вставки, але це не такий вже страшний тягар.
Шукати як профі
Якщо б це було вже все, то автор навряд чи написав би про цей сайт. На щастя, це не так. При використанні декількох розумних модифікаторів пошуку, Ви можете скористатись цим інструментом, щоб знайти всі види “незрозумілих” каналів, про які Ви ніколи не знали. Наприклад, чи знаєте Ви, що Нью-Йорк Таймс має канал про хокей?
Автор також не знав, але з цим пошуковиком Ви можете виконати пошук на будь-якому сайті на будь-яку тему таким чином: просто використайте префікс “site:” з даним веб-сайтом, як показано вище.
Є, звичайно, й інші розумні речі. Одним з прикладів, наведених на сторінці ctrlQ, є запит “google inurl:twitter.com”, який дозволяє знайти всіх співробітників Google на Twitter. Як це працює? Пошукова система показує кожен канал Twitter зі словом "Google" в профілі. Префікс “inurl” означає дане слово в адресі даної стрічки.
Ще один корисний префікс "allintitle:", який дозволяє знайти найкращі RSS-канали з даним словом у назві.
Висновок
Надіюсь, що це буде Вашим новим місцем для пошуку конкретних RSS-каналів, у тому числі підкастів.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting