Отримувати повідомлення про зміни на сайті з Page Monitor для Chrome
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 25 серпня 2013, 14:07

Отслеживание изменений на странице

Інтернет-користувачі мають в своєму розпорядженні досить багато варіантів, коли справа доходить до повідомлень про оновлення окремих сторінок або веб-сайтів, які їх цікавлять.
RSS - одна з загальних технологій, яка може бути використана, щоб залишатися «в курсі», інша - система повідомлень, які сайт сам пропонує для своїх користувачів.
Деякі сайти не можуть запропонувати будь-який варіант, що може розчарувати. В першу чергу, це означає, що користувачі повинні шукати в іншому місці, щоб залишатися в курсі подій.
Розширення Page Monitor для Google Chrome є таким рішенням (користувачі Firefox можуть перевіряти через розширення Update Scanner для свого браузера).
Page Monitor перевірятиме сторінки під моніторингом і через вибрані інтервали повідомляти Вам про зміни, які були зроблені за цей проміжок часу.
Це може бути дуже корисним, наприклад, якщо Ви хочете контролювати аукціони на eBay або Flippa, хочете отримувати інформацію про нові коментарі користувачів на певну статтю, яка Вас цікавить, або переконатися, що Ви не пропустили жодного оновлення статусу друзів або контактів на Facebook чи Twitter.
Установка дуже проста і не представляє проблеми для будь-якого користувача. Просто відвідайте веб-сторінку, яку Ви хочете контролювати, натисніть на значок розширення Page Monitor в адресному рядку Chrome, а виберіть там монітор цієї сторінки. Ось і все. З цього моменту часу сторінка контролюється, і Ви отримуватимете повідомлення щоразу, коли вона змінюватиметься.
Зміни підсвічують себе іконкою розширення в Chrome. Зелене число вказує на кількість змін.
Page Monitor 1
Клацніть лівою кнопкою миші на назві сторінки, яка змінилася, і відкриєте її в новій вкладці веб-браузера. Запис позначається як відвіданий і автоматично видаляється з черги повідомлень. Можна кліком середньої кнопки миші відкрити його в Chrome без автоматичного позначення його як відвіданого.
Клацніть на виді змін, які виділяють зміни на сторінці, відкривши її локально. Весь видалений зміст відображається червоним кольором, в той час як доданий вміст відображається зеленим кольором. Ви можете приховати вилучення, якщо хочете, перейти в режим тільки тексту, або відкрити вихідну сторінку в Інтернеті.
Page Monitor 2
Все. що досі обговорювалося в огляді, працює повністю автоматизовано. Ви можете натиснути правою кнопкою миші на іконці і вибрати параметри, щоб відкрити додаткові можливості для налаштування моніторингу.
Одним з кращих варіантів тут є можливість змінити інтервал перевірки. Найкоротший інтервал становить 5 секунд, найповільніший - 2 дні і 7 годин. Ви можете налаштувати його, вибравши щось між ними і налаштовувати установки індивідуально для кожної сторінки, яку контролюєте.
Другий варіант, що у Вас є, це вибрати певні частини сторінки, які Ви хочете контролювати. Можна вручну ввести регулярний вираз для вибраної сторінки, або використати візуальний режим для вибору частин, які Вас зацікавили.
Розширення також підтримує повідомлення на робочому столі, але за замовчуванням відключені. Їх можна включити, встановити інтервал, через який Ви хочете отримувати повідомлення, а також визначити, як саме Ви хочете бути повідомлені.
Вердикт
Page Monitor залишає мало для покращення. Воно забирає всього два кліка, щоб почати моніторинг сторінок на веб-сайтах, і Ви можете робити з ним запропоноване або надалі налаштувати моніторинг. Якщо Ви використовуєте Google Chrome і хочете контролювати веб-сайти, то це розширення для Вас, бо робить цю роботу відмінну.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting