Найшвидший спосіб залишатися в курсі останніх безкоштовних електронних книг
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 26 липня 2013, 21:14

Feedly

Ви, здавалося, втомилися від довгого списку індивідуальних сайтів безкоштовних книг для перевірки останніх оновлень?
Хотілося б знати інші сайти навколо, які Ви могли б переглянути? Якщо Ви відповіли ствердно на все перераховане вище, то Вам пощастило, бо у нас є відповідь для Вас.
Візьмемо до уваги різні пристрої, які читачі використовують: від ноутбука - під управлінням Windows, Mac або Linux, до навіть таких портативних пристроїв, як iPhone, смарафонів на основі Android, Nook, Kindle, Sony Readers і т.д. Ми виявили, що є одне веб- рішення на основі сукупності всіх цих оновлень.
Метод: Real Simple Syndication (RSS)
Дивлячись глибше в RSS читалки ...
Ми не стверджуємо, що цей метод є чимось новим, бо він широко використовується інтернет-користувачами для різних цілей. Тим не менш, ми сподіваємося, що наведені нижче поради допоможуть тим, хто ще не пробував цей варіант, або чули про нього, але чомусь ніколи не було шансу його спробувати.
Якщо Ви вже використовуєте RSS-читалку на свій вибір, то ми припускаємо, що Ви знаєте, як додати новий RSS-канал, щоб його читати. Адреса RSS-каналу:
http://pipes.yahoo.com/pipes/pipe.run?_id=a0524378df8546414956200c41781004&_render=rss
В іншому випадку, для решти, будь ласка, продовжуйте з розділами нижче ...
Feedly
Наш вибір ...
Feedly-1
Feedly є додатком агрегатора новин для різних веб-браузерів і мобільних пристроїв під управлінням iOS і Android, а також доступний у вигляді хмарного сервісу. У ньому зібрані стрічки новин з різних джерел Інтернету для користувачів, щоб налаштувати і поділитися з іншими.
Чому Feedly?
 • Незалежний від платформи та апаратно - доступ Feedly з браузера, програми, або з будь-яких Ваших портативних пристроїв.
 • Синхронізація з усіма Вашими програмами/пристроями.
 • Прямий і зрозумілий інтерфейс.
 • Чудові ярлики, щоб прискорити процес.
Отримати Feedly
Є різні способи, щоб Ви могли почати використовувати його ...
Налаштування Feedly (веб-версія)
Для користувачів-новачків ...
Якщо Ви вже користуєтесь Feedly і знайомі з інтерфейсом Feedly, не соромтеся пропустити до пункту № 2 (крок 3 для URL RSS-каналу).
1. Реєстрація облікового запису. Якщо Ви вже користувач Google, то використайте його обліковий запис для входу.
2. Додавання RSS-каналу
Feedly-2
 • Крок 1 - Наведіть курсор миші на значок у вигляді 3-х ліній у верхньому лівому кутку сторінки.
 • Крок 2 - З'явиться нове вікно, натисніть на кнопку "+ Додати контент" (“+Add Content”).
 • Крок 3 - У полі введення введіть наступний URL RSS-каналу і почекайте 1 - 2 секунди: - http://pipes.yahoo.com/pipes/pipe.run?_id=a0524378df8546414956200c41781004&_render=rss
 • Крок 4 - Натисніть на значок "+", щоб додати цей RSS-канал до Вашого облікового запису для Feedly.
 • Крок 5 - Налаштуйте цей RSS-канал на власний розсуд. Як тільки Ви закінчите, просто натисніть на кнопку "Додати" (“Add”), щоб переглянути результати.
3. Показати всі
Feedly-3
Після того, як Ви успішно додали RSS-канал, Вам будуть представлені повідомлення в обмеженій кількості. Щоб виправити це, або, іншими словами - щоб переглянути всі (читані і непрочитані) повідомлення цього RSS-каналу, натисніть на значок "машини" у правому верхньому кутку сторінки і повторно клацніть бокс "тільки непрочитані" (“Unread Only”). Як тільки вимкнете цю опцію, Ви будете в змозі переглядати значно більшу кількість повідомлень про безкоштовні книги.
4. Формати перегляду
Feedly-4
Ви можете змінити спосіб перегляду вмісту, просто натиснувши на одну з 4 іконок, розташованих у верхній частині сторінки. У межах від тільки назви журналу, листівок до повної статті - виберіть формат, який найкраще Вам підходить. Перегляд журналу працює краще, принаймні для нас. Спробуйте.
Джерела RSS-каналів
Де ж взяти наші RSS-канали з...
Деякі сайти не підтримують RSS-канали, отже, ми змушені їх пропустити. Тим не менш, ми включили 7 сайтів в цій компіляції і будьте впевнені: поновлення приходитимуть в значній мірі на щоденній основі.
Сайти включені:
 • GetFreeEbooks.com
 • Gutenberg.org
 • ManyBooks.net
 • Smashwords.com
 • FeedBooks.com
 • KoboBooks.com
 • Amazon Kindle
Висновок
Не соромтеся поділитися з нами своїми відгуками і результатами, незалежно, хороші вони чи погані. Або, якщо у Вас є який-небудь RSS-канал з будь-якого безкоштовного сайту книг, який ми пропустили, повідомте нам про це, будь ласка, всіма засобами.
Крім того, стежте за оновленнями на цій сторінці, куди ми будемо додавати нові сайти і нові ресурси, і, навіть, нові поради та прийоми про те, як отримати останні оновлення на комп'ютері або портативних пристроях.
Нарешті, що не менш важливо, насолоджуйтеся новим автоматично обновлюваним списком безкоштовних електронних книг.
Як завжди, приємного читання!
(Джерело EN: getfreeebooks.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting