FeedBeater дозволить створити RSS-канали або E-mail оповіщення для будь-якої веб-сторінки
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 23 жовтня 2011, 16:43
FeedBeaterБагато веб-сайтів сьогодні пропонують відправку оновлень відвідувачам за допомогою RSS-каналів або електронною поштою. Деякі веб-сайти, з іншого боку, які можуть виявитися корисними, не мають цих варіантів.
Якщо Ви хочете залишатися в курсі, Вам потрібно знайти спосіб створити персоналізовані повідомлення електронною поштою або канали, щоб це зробити.
FeedBeater представляє собою інтернет-сервіс, який може створювати RSS-канали або оповіщення електронною поштою для будь-якої веб-сторінки в Інтернеті (що не вимагає логіна або не захищена іншим чином).
У кращому випадку, все що Вам потрібно зробити, це відвідати веб-сайт FeedBeater, ввести доменне ім'я або URL сторінки, для якої Ви хочете отримувати оновлення, та вибрати оновлення через RSS чи сповіщення електронною поштою.
Іноді, це може не зовсім добре спрацювати, наприклад, якщо будуть виявлені зміни, які не представляють інтересу або, якщо зміни не виявляються скриптом сайту. Ви можете скористатися в цьому випадку додатковими параметрами.
Розширені параметри завантаження, перегляду веб-сайту в браузері. У вас є дві опції для налаштування користувацьких повідомлень. Перша дозволяє Вам додавати ключові слова, які сторінка повинна мати або не мати. Друга, щоб вказати область на веб-сторінці, яка має для Вас значення. Тоді про зміни в цій області буде повідомлятися, в той час як про зміни в інших розділах сайту - не буде.
Обидва варіанти можуть бути використані для тонкого налаштування параметрів сповіщень при створенні RSS каналу і варіанту сповіщення електронною поштою.
Розширений варіант повинен вибиратися в більшості випадків, щоб переконатися, що повідомлення про оновлення правильне. За замовчуванням аналізатор, наприклад, відображає старі повідомлення, як канал RSS оновлень на Ghacks.net. Розширені можливості дозволили автору налаштувати правильний відбір для цього питання. Користувачі повинні знати, що треба надати адресу електронної пошти, служби, якщо вони використовують додаткові параметри конфігурації.
Зацікавлені користувачі можуть завантажити FeedBeater тут. Альтернативою для створення RSS-каналів можуть бути Dapper, Feed43 або Feedity.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting