Каталоги

Каталоги

  Програми для створення та роботи з каталогами


Менеджер синхронізації закладок: Transmute Pro 2.08 ML RUS
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Субота, 07 серпня 2010, 21:06

Transmute Pro — менеджер закладок для синхронізації закладок між браузерами. Програма підтримує всі сучасні веб-браузери: Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, Internet Explorer, Chromium, Flock, Konqueror і XBEL. Також Transmute Pro працює з онлайн-закладками: Delicious і Google Bookmarks. За допомогою Transmute Pro Ви зможете з легкістю керувати своєю колекцією закладок з різних браузерів, включаючи: редагування посилань, назв, описів, ключових слів, тегів, коментарів і т.д. А завдяки легкому у використанні інтерфейсу Transmute Pro проробляти всі операції із закладками легко і просто. Інтерфейс Transmute Pro багатомовний з підтримкою російської мови.

Далі
 
Конвертування та експорт закладок браузерів: Transmute Pro 2.06 + Portable
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 09 травня 2010, 12:48

Transmute експортує закладки з одного браузера в інший, тому розбиратися з їх налаштуваннями не доведеться. За допомогою Transmute закладки передаються з однієї версії Firefox в іншу (підтримується як 2, так і 3), в Internet Explorer, Google Chrome і Opera.

Потрібно лише вибрати вхідний і цільовий браузери і програма автоматично визначить розташування закладок в кожному з них. А потім натиснути на кнопку Export. При необхідності, Transmute перейменує цільову папку і додасть до назви тимчасову мітку, що стане в нагоді при створенні резервних копій.

(Джерело RU: mskd.ru )

 
Інформаційний менеджер: Ultra Recall Professional v4.1.3.2
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 06 травня 2010, 08:09

(Джерело RU: zhmak.info)

Ultra Recall Professional - це сучасний трансферний інформаційний менеджер для вирішення широкого спектру завдань по захопленню поступаючих інформаційних даних і документів, їх збереженню, класифікації та впорядкування на основі "дерева елементів".

Менеджер всього того, з чим Ви стикаєтеся у своїй роботі, все, що пройшло через Ваші руки, і що Вас зацікавила! Це можуть бути контакти, документи, веб-сторінки, PDF, цікава інформація, довідники, менеджер софта з описом і т д. і т п., - все, що можна собі лише уявити.

 
LinkCollector Portable Edition - портативний менеджер закладок
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 28 березня 2010, 09:06

LinkCollector представляє собою портативний менеджер закладок, який може синхронізувати вибране і закладки між Firefox, Opera, Internet Explorer і Google Chrome, об'єднати їх разом. Портативна програма, яку можна носити на USB Flash Drive. Програма також може перевірити Ваші посилання, завантажити іконки і дозволити редагування закладок, додати особисті мітки і багато іншого. Серед інших функціЙ: імпорт / експорт в HTML, XML і URL файлів, видалення дублікатів, налаштування категорій користувача і підтримка проксі-серверів.

Джерело: snapfiles.com

 
MetaProducts Inquiry Professional Edition v1.8.510 SR4 ML RUS
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 07 березня 2010, 23:50

MetaProducts Inquiry – програма, яка допоможе Вам збирати, керувати та переглядати інформацію, знайдену в Інтернеті. Inquiry може зберігати різні Web-документи і файли: сторінки, виділений текст або зображення, файли Shockwave Flash та багато іншого. У вас пропаде необхідність постійно відкривати та закривати багато діалогових вікон. Керування та пошук серед збережених сторінок швидкий та зручний. Документами із Вибраного MS IE та диска легко обмінюватись з іншими користувачами.

Далі
 


>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting