Можете вже зараз безкоштовно завантажити Windows 10 Preview для Raspberry Pi
Рейтинг статті: / 8
НайгіршеНайкраще 
Windows 10 on Raspberry PiРаніше вже повідомлялося, що Windows 10 буде безкоштовним для Raspberry Pi. Microsoft вже зробив перший Windows 10 Preview для маленького комп'ютера, який можна завантажити.
Windows 10 RPi
Windows 10 IoT Core Insider developer preview (phew) тепер доступний не тільки для Raspberry Pi, але також і для інших компактних пристроїв. Microsoft 10 Preview є першою, але ще далекою від повноцінного версії операційної системи, так що спробуйте, але будьте готові до деяких помилок і, можливо, дасте знати Microsoft, що щось пішло не так
Як приклади, Microsoft показує, як Raspberry Pi 2 може працювати особистою метеостанцією або командувати роботом з контролером Xbox 360. (До речі, демо робот Microsoft HoloLens використовує Raspberry Pi 2, показуючи, як додатки Windows можуть запускатися в невеликих обчислювальних пристроях.)
RPi_Robot
Крім того, Microsoft оголосила про партнерство з Arduino, який з'єднує пристрої Windows 10 з платформою електроніки з відкритим вихідним кодом. Наприклад, камери безпеки, які використовують плату Arduino для керування двигунами камери, могли б розраховувати на додаток Windows для користувача інтерфейсу, зв'язок і розпізнавання зображень в хмарі.
"Робота, яку ми зробили на Windows 10, є мостом між загальною платформою Windows і апаратним забезпечення Arduino", написав Microsoft у своєму блозі.
Перший Windows 10 Preview для пристроїв інтернету речей тепер доступний для Raspberry Pi 2 і Intel, MinnowBoard Max, але Microsoft, не підтримуватиме плати Galileo від Intel з новим програмним забезпеченням. Хакери можуть завантажити нові релізи і отримати більш детальну інформацію про сайті компанії Microsoft Dev Center.
Примітка: Дистрибутив Win10 IoT поки не має робочих WiFi або Bluetooth, що робить його самою марною операційною системою для пристроїв інтернету речей.
(За матеріалами EN: pcworld.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting