58% покупців починають з пошуку
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 27 лютого 2011, 10:37
Пошук товарів в ІнтернетіДля прийняття рішення про купівлю того чи іншого товару покупці використовують комбінацію з пошукових систем та соціальних медіа, повідомило нове дослідження компаній GroupM Search і comScore.
Фактично 58% респондентів спочатку звернулися до пошукових систем, до прикладу Google і Bing, в той час як 24% відвідали сайт компанії, а 18% звернулися до соціальних медіа
За даними дослідження «Коло розсудливості: роль пошуку та соціальних медіа в здійсненні покупки» ("The Virtuous Circle: the Role of Search and Social Media in the Purchase Pathway"), під час прийняття рішення про покупку 48% покупців використовували комбінацію пошуку і соціальних медіа.
4 з 10 покупців, які вперше звернулися до пошуку, потім мають мотивацію використовувати соціальні медіа для підкріплення свого рішення, в той час як 46% користувачів, які звернулися до соціальних медіа, потім додали до свого арсеналу і пошукові інструменти.
Зацікавлені товаром користувачі спочатку зазвичай звертаються до пошуку через простоту технології, звички, а також якості і структурованості отриманої інформації. Також пошук був основним інструментом порівняння цін у всьому циклі прийняття рішення. До пошуку зверталися для визначення місця купівлі та дослідження товарних якостей і властивостей. Близько чверті респондентів (26%) використовували пошук тільки на початку дослідження, в той час як 45% повідомили, що використовували пошук на всіх етапах придбання товару.
«Рекламісти продовжують робити великі ставки на пошук і соціальні медіа. Дані, отримані в ході цього дослідження, допомагають нам вийти за рамки першого кліка споживача до кращого розуміння того, як робляться покупки, - прокоментував дослідження Кріс Коупленд, CEO GroupM. - Розглядаючи ці два канали у взаємодії, ми бачимо коло "розсудливої» взаємодії між пошуком і соціальними медіа. Покупці дають прямі сигнали і зараз в світлі цієї інформації можливості для маркетингу брендів вищі, ніж коли-небудь».
(Джерело RU: tv.net.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting