Перший квартал став рекордним для інтернет-реклами в США
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 16 травня 2010, 09:44

Організація Interactive Advertising Bureau випустила зведення по індустрії Інтернет-реклами, які показують, що дохід у галузі за перший квартал року є найбільшим доходом Q1 за всю історію галузі. Дохід склав $ 5.9 мільярда, що на 7.5% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Незважаючи на високі показники, цифри доходу нижчі, ніж у минулому кварталі, що пояснюється сезоном Різдвяних свят. Показники минулого кварталу склали $ 6.3 мільярда.

Комбінований дохід чотирьох найбільших інтернет-компаній Google, Yahoo, AOL і Microsoft, за їх даними, виріс на 15%. Що не дивно, самим слабким гравцем четвірки стала компанія AOL, показники якої знизилися, що компенсувалося іншими гравцями (Google - 21.5% приросту, Microsoft - 8.8%, Yahoo - 3%).

За даними The Wall Street Journal, Facebook наздогнав своїх конкурентів Yahoo та Microsoft за показниками продажу графічної реклами. Найбільш популярна соціальна мережа світу в минулому кварталі вперше обігнала Yahoo, показавши своїм користувачам рекламу 173 млрд раз і змогла виявитися лідером США по показах банерів. Тим не менше, доходи сайту залишаються далеко позаду, і різниця між доходом Yahoo і Facebook складає більше $ 6 мільярдів.

(Джерело RU: searchengines.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting