qCRM допоможе не забути про клієнтів і угоди
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 22 квітня 2010, 20:51

Останнім часом все частіше з'являються сервіси, призначені не стільки для звичайних користувачів, скільки для підприємців. Нещодавно ми писали про онлайнової системи управління проектами Qtrack. Сьогодні розповімо про ще один проект тих же розробників - сервіс управління операціями та контактами qCRM. Цей інструмент являє собою онлайнову CRM-систему - систему управління взаєминами з клієнтами. Сервіс дозволяє зберігати дані про угоди, переглядати дані про них з використанням різного роду фільтрів, помічати зміни інформації про них.

Сервіс дозволяє зберігати у базі даних сайту інформацію про угоди. При додаванні угоди користувачеві потрібно вказати її статус (первинний контракт, переговори, закрите і реалізовано, приймається рішення), додати теги і вказати повну контактну інформацію людини, з яким ведуться переговори про угоду. Спеціальне велике поле призначене для введення нотаток.

Всі додані до бази даних угоди будуть представлені у вигляді таблиці. У розділі «Операції» сервіс дозволять провести відбір відкритих, завершених або втрачених угод, а також тих, які були укладені у зазначений період часу. Крім того, можливий відбір угод по статусу.

Інформація про співробітників, з якими ведуться переговори з операцій, зберігається в спеціальному розділі «Контакти», у якому зазначені прізвище людини, компанія, електронна адреса і телефон. Тут також доступний пошук.

Для управління операціями та взаємовідносинами з клієнтами в системі qCRM передбачений розділ «Події». Тут представлений список завдань, пов'язаних з угодами. Такими завданнями є, наприклад, додавання нової угоди, зміна її статусу, додавання нотатки і т.д.

Для аналізу введеної інформації та отримання відповіді щодо ефективності роботи, сервіс пропонує розділ «Аналітика». У ньому можна оцінити, наскільки ефективно укладалися угоди. У цьому розділі проводиться підрахунок угод, які були завершені. Однак для доступу до цих функцій потрібно оплатити роботу з сервісом.

Сервіс має зручні функції перегляду даних. Так створені таблиці можна роздрукувати або імпортувати в формат робочої книги Microsoft Excel.

Працювати з системою qCRM можна з використанням звичайної і розширеної версії облікового запису. Для всіх платних тарифних планів передбачено 30-денний тестовий період. Вартість платного доступу до сайту - від 350 до 3 тис рублів на місяць.

Сервіс qCRM може бути цікавий навіть невеликим компаніям, яким потрібен облік взаємин із клієнтами. Навіть у безкоштовному режимі цей інструмент дозволяє вирішити завдання, які поки ще недоступні за допомогою інших онлайнових сервісів. Навіть при мінімальній вартості доступу до платної версії сайту буде корисним практично будь-якій компанії. Цього буде досить, щоб керувати базою в 50 угод.

Джерело: internetno.net

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting