17 cтатистичних даних про візуальні маркетингові матеріали, які ви повинні знати в 2015 році
Рейтинг статті: / 12
НайгіршеНайкраще 
Visual contentЩороку в середині січня, коли опубліковані всі дослідження за минулий рік, хотілося б прочитати дещо про вхідний маркетинг, маркетинг змісту, соціальні медіа та онлайн поведінку.
Visual content - 1
Ризикуючи звучати як зіпсована платівка, чесно кажучи, це дивно, як швидко все може змінитися за дванадцять коротких місяців, і 2014 не був, звичайно, винятком.
При розгляді наукових досліджень бачимо, що в минулому році з'явилися дві основні тенденції і обидві показують ефективність маркетингу візуального контенту. Як ви дізнаєтеся, дані минулого року показують, що маркетологи, які розширили візуальний вміст досягли значного збільшення трафіку свого блогу, соціальної активності медіа, конверсії і результатів залучення вхідних клієнтів.
Давайте почнемо з розгляду деяких статистичних даних, які демонструють вплив візуального змісту на досяжність соціальних медіа та взаємодію.
За останні 12 місяців майже кожна велика соціальна мережа, в тому числі Facebook, Twitter, LinkedIn і Instagram, збільшили популярність і важливість візуального контенту. Йдучи в ногу з цією тенденцією, декілька досліджень, проведених протягом 2014, відзначають досить дивовижну ефективність візуального контенту для соціальних медіа.
Ось трохи статистики, зокрема, пов'язаної з соціальними медіа, яку ви повинні розглянути при розробці маркетингової стратегії змісту для 2015:
1) У минулому році кількість відео від людей і брендів в Facebook, стрічках новин збільшувалася з 3,6 рази рік за роком.
Visual content - 2
2) Твіти із зображеннями отримали на 18% більше кліків, на 89% більше фаворитів і на 150% більше ретвітів.
Visual content - 3
3) Socialbakers.com подивився на топ 10% постів, зроблених більш ніж на 30000 брендових сторінках Facebook, і виявив, що повідомлення з фотографіями показують чудовий результат – отримують до колосальних 87% від загального обсягу взаємодії.
Visual content - 4
4) У 2014 році, для 39% B2B покупців встановлено, що вони часто розшарують інфографіку в соціальних медіа.
5) Додаванням URL фотографій в своє повідомлення можна підвищити ретвіти на 35%.
Visual content - 5
6) Зображення і фотографії є найбільш важливою тактикою в оптимізації повідомлень в соціальних медіа.
Visual content - 6
7) Візуальний контент є ключовим компонентом у кожній з топ-5 найбільш ефективних B2B маркетингових тактик.
Visual content - 7
8) 70% маркетологів планують збільшити у себе використання оригінальних візуальних засобів у 2015 році.
Visual content - 8
9) Топ-3 форматів контенту, які B2B-покупці використовують для прийняття рішення про покупку включають: «білі сторінки» (78%), тематичні дослідження (73%) і вебінари (67%).
Visual content - 9
10) B2C маркетологи частіше використовують оригінальні відео (63% B2C проти 56% B2B) та оригінальні візуальні засоби (63% B2C проти 56% B2B).
Visual content - 10
11) 95% B2B покупців погодилися, що вони віддають перевагу більш коротким форматам контенту.
Visual content - 11
12) У недавньому дослідженні 86% покупців висловили певний рівень бажання отримувати доступ до інтерактивного/візуального контенту за запитом.
13) Social Media Examiner нещодавно запитав маркетологів, які форми змісту вони найбільше хочуть вивчити в 2015 році Створення оригінальних візуальних засобів посіли перше місце, а наступне - створення оригінальних відео.
14) У 2014 році використання відео-контенту для B2B маркетингу збільшилося на 8% до 58%, в той час як використання інфографіки очолило список збільшення у використанні на 9% до 52%.
15) Такі інтерактивні формати контенту, як Brainshark і SlideShare, зросли у популярності протягом 2014, в порівнянні з приблизно 21% у 2013 році до 28% в 2014 році.
16) B2B маркетологи застосовують в середньому 12-14 форматів контенту.
17) Популярність офіційних документи як формату маркетингових матеріалів B2B фактично знижується по відношенню до більш інтерактивних, легко засвоюваних форматів, таких як відео.
Visual content - 12
Враховуючи, що офіційні документи були раніше найбільш широко використовуваною формою маркетингу змісту для вхідних маркетологів можна сміло назвати цей зсув народженням маркетингу змісту двох нульових точок. Ви згодні?
(За матеріалами EN: blog.hubspot.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting