7 трендів розвитку SEO в 2015 році
Рейтинг статті: / 10
НайгіршеНайкраще 
SEO-2015У минулому році, незважаючи на всі труднощі і певні складнощі, найбільш затребуваною і високооплачуваною спеціальністю стало вміння просувати і розкручувати сайти в пошукових системах.
Абсолютно ясно, що таке вміння можливе за наявності певних технічних навичок і умінні точно спрогнозувати тенденції розвитку пошуку.
Причому вміння робити правильні прогнози розвитку пошукових систем стає найбільш потрібним для просування сайту та навчання seo,  зокрема. Ви самі розумієте, що створення сайту заради його існування нікому не потрібно. Сайт повинен мати хороший трафік, достатню конверсію і так далі. Але, що ж найголовніше?
SEO_ бренди
Базовими з погляду навчання seo у 2015 році стануть такі напрямки:
  1. SEO все більше буде фокусуватися на технічних моментах, в той час, як контентний маркетинг буде спрямований на підвищення рейтингу в пошукових системах. Раніше вони розглядалися як єдине ціле. У 2015 році SEO включатиме в себе технічні компоненти інтернет-маркетингу, а контентний маркетинг стане управляти репутацією.
  2. Сайти, які не зручні для користувачів і не використовують мобільний SEO будуть заздалегідь приречені на невдачу. З абстрактного поняття мобільне SEO приймає все більш характерні обриси, які часто дещо відрізняються від звичного нам десктопного SEO. Наприклад, мобільні користувачі набагато частіше використовують голосовий пошук і багато іншого.
  3. Згадка і социтування стануть настільки ж сильними, як і традиційні й звичні всім експрес-посилання. Це означає, що стає все більш актуальним включати в повідомлення посилання зі згадуванням бренду або веб-сайту без фактичного посилання на сайт.
  4. Після невдалого експерименту з авторством в Google, стало очевидним, що тепер Google більше авторитету додасть посиланням та іншим соціальним сигналам з Twitter і Facebook. Раніше вважалося, що присутність в Google Plus та соціальні сигнали добре впливають на просування сайту. Однак Google оголосив, що це не так.
  5. Ранжування в пошукових системах стає все більш залежним від побудови відносин з конкретними користувачами і менш залежним від власних технічних стратегій SEO. Високе пошукове ранжування сайтів стає більше неможливим для ізольованих вебмайстрів, що спираються тільки на свою технічну стратегію SEO.
  6. Негативний SEO стає більшою загрозою, ніж раніше. Серйозною проблемою для вебмайстрів та власників сайтів в 2015 році стає створення спамних посилань на ваш сайт у великій кількості. Причому, так можуть вчинити конкуренти для пониження вашого сайту у видачі пошукових систем. Тому постійно користуйтеся таким інструментом, щоб уникнути накладення санкцій і фільтрів.
  7. SEO більше не є окремим інструментом, але стає все більш пов'язаним з іншими аспектами інтернет-маркетингу. Наприклад, найбільшу віддачу дасть поєднання SEO з розкруткою в соціальних мережах і з застосуванням контентного маркетингу. Іншими словами, не слід робити ставку тільки на одну SEO стратегію.
Можна точно сказати, що всі розмови щодо смерті або вмирання SEO не мають під собою ніякого грунту. Але дуже важливо в той же час пам'ятати, що застосування відразу декількох професійних навичок значно вплине на успіх вашої кампанії SEO.
(Джерело RU: knight19661.blogspot.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting