SEO-революція, про яку не розкажуть по телевізору
Рейтинг статті: / 13
НайгіршеНайкраще 
SEOSEO постійно розвивається. Багато змін широко обговорюються в середовищі інтернет-маркетологів, а інші залишаються непоміченими.
На конференції Search Marketing Expo (SMX) в США Ренд Фішкін (Moz) виступив з доповіддю "SEO-революція, про яку не розкажуть по телевізору". У виступі він поділився своєю думкою про майбутнє пошуку і процесах, що впливають на роботу інтернет-маркетологів.
5 ключових змін в SEO
1. Велика розмаїтість результатів видачі.
Забиваючи запит в Google ви бачите посилання з Новин, зображення, Каруселі, Граф Знань і т. п. Всі типи результатів говорять про те, що не існує одного формату, який би служив меті користувачів.
2. Поїдання трафіку сайтів за різними запитами.
Google не надто хоче віддавати трафік сайтам. Пошуковик намагається все більше інформації показати прямо в результатах пошуку, беручи цю інформацію у вас на сайті. При цьому сам сайт трафік не отримує, тому що користувачі знайшли відповідь на своє питання прямо у видачі.
3. Відмова Google від прозорості під приводом приватності.
Пошуковик приховує все більше даних. Через введення "Not provided" фахівці не можуть отримати потрібну інформацію по ключовим словам.
"Мене засмучує не те, що це сталося, а як це сталося, - каже Ренд Фішкін. - Приховування даних дає дійсно кілька переваг приватності, але в цілому все виглядає так, як ніби Google взяв під свій контроль всі ці дані. Пошуковику слід бути більше прозорим, розповідаючи про те, що відбувається і чому. Я не люблю двозначності ".
4. Переважна вплив Google.
Пошуковик може говорити, що Google+ не впливає на ранжирування, але вплив соцмережі очевидно кожному, хто залогінився і користується пошуком. Якщо хтось перебуває в колах у користувача, йому навіть не потрібно робити SEO. Посилання на його сайт з'являтимуться у цього користувача в будь-якому випадку.
5. Домінування і зсув результатів пошуку в напрямку брендів.
Якщо ви представляєте великий бренд, то Google не викине вас з пошуку, тому що інакше його видача буде нерелевантна для користувачів. Якщо ви просуваєте звичайний сайт, пошуковик може з вами попрощатися за один день і назавжди.
"Це зміщення в бік домінуючого положення брендів в SERP обговорювали кілька років. Зараз, я відчуваю, воно настало", - вважає Ренд.
4 непомітні зміни в галузі
1. Зростання контенту випереджає зростання запитів.
Обсяг контенту в Інтернеті випереджає темпи зростання запитів. Маркетологи витрачають величезні гроші на контент, в результаті користувачі переповнені контентом. З'являється сліпота і втому від контенту, як і від реклами.
2. Вплив факторів on-page зростає.
Google став розумнішим завдяки Hummingbird. Пошуковик навчився розуміти наміри користувачів. У зв'язку з цим значення ключових слів в контенті впало.
3. Новий підхід до веб-спаму.
Раніше Google говорив "Спам - це наша справа". Тепер спам став "справою" веб-майстрів. Вони можуть використовувати інструмент disavow, відправляти запити на перегляд і повідомляти пошуковику про спам у видачі.
4. Введення машинного навчання для поліпшення якості пошукових алгоритмів.
3 способи, як реагувати маркетологам на ці зміни
  • Гнів, недовіра, помста, образа (давайте ненавидіти Метта Каттса)
  • Зміна стратегії (давайте спробуємо зробити щось інше)
  • Ігнорування, відкидання цих змін (продайте мені посилання).
Наприкінці своєї доповіді Ренд Фішкін підбив підсумки і порадив фахівцям використовувати нові канали і пробувати нові тактики, щоб отримувати віддачу від маркетингу і вибудовувати сильні бренди.
(Джерело RU: seonews.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting