29 безкоштовних інтернет-інструментів для поліпшення Вашого маркетингу вже сьогодні
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Free tools marketingХіба найкоротший шлях не найкращий? У той час, як всі інші вибирають довгий шлях, Ви через свій найкоротший шлях пройдете з вітерцем прямо, пропускаючи кілька кроків і відчуваючи себе досить розумним, коли будете це робити.
Відчуття, що знайшов  найкоротший шлях для хорошого маркетингу особливо чудове, враховуючи все, що ми, маркетологи, повинні зробити за один день.
Ось чому автор відправився на полювання за кращими безкоштовними інструментами маркетингу в різних маркетингових категоріях. Всі ці інструменти - швидкі хіти, з якими Ви можете легко почати роботу - акцент на все, починаючи від досліджень і запису на тестування продуктивності та аналізу. Тут сподіваюся, Ви знайдете ідеальний найкоротший шлях для своєї роботи!
Інструменти дослідження
Ми почнемо з самого початку: дослідження тем, сайтів та ідей.
Автор не знає, чому більшість людей не говорять про Google Scholar, але він любить цей інструмент для дослідження науково важких статей і та копання в дослідженнях, що розвиваються. Він обмежує пошук по статтях, дисертаціях, книгах, авторефератах та судовій практиці, з академічних видавництв, професійних товариств, сховищ онлайн, університетів та інших веб-сайтів. В парі з Google Alert, щоб отримати дивовижні дослідження на Ваші питання, що становлять інтерес, доставлені прямо на Вашу поштову скриньку.
Free tools marketing-1
Описаний як пошукова система для посилань, Open Site Explorer дозволяє побачити список сайтів, які посилаються на Ваш (або інший) сайт. Це дуже зручна інформація для побудови кращих відносин з сайтами, які роблять щось схоже з Вами, або навіть стежити за конкуруючими сайтами.
Free tools marketing-2
Подивіться, що світ шукає і як змінився інтерес до концепції з плином часу за допомогою Google Trends. Наприклад, автор раптом почув про “growth hacker” ("збільшення хакерів") і “growth hacking” ("зростання зломів"). Ви теж? Автор ввів ці терміни в Google Trends і, схоже, є раптовий новий інтерес до цієї концепції.
Free tools marketing-3
Інструменти ідей
Тупик для ідей? Дайте Blog Topic Generator з HubSpot кілька іменників, які описують Ваші області контенту, і він «виплюне» ідеї для постів, цінні цього тижня.
Free tools marketing-4
Автор взяв слова "social media" "content marketing" і "aardvarks" (як він міг встояти?). І отримав наступне:
  • 10 ознак, що Ви повинні інвестувати в соціальні медіа
  • Подумайте, коли вирізаєте для маркетингу змісту? Візьміть цей тест
  • Майлі Сайрус і трубкозуби: 10 дивовижних речей, спільних для них
  • 15 кращих блогів про соціальні медіа, щоб слідувати
  • Який маркетинг змісту подобатиметься в 100 років?
Непогано, так? Що з цього Ви хочете прочитати?
Введіть ключове слово для веселощів, непоштивої пропозиція від Content Idea Generator Portent’s.
Free tools marketing-5
Інструменти читання і запису
Ці інструменти пропонують допомогу зі зручності читання, щільності ключових слів, орфографії і граматики.
6. Читабельність
Перетягніть Readability bookmarklet на панель інструментів для перетворення будь-якого змісту в Інтернеті в простий, легкий для читання формат з оцінкою того, скільки часу це займе у Вас. Крім того, перевірте тут й інші варіанти букмарклету, в тому числі один, який посилає довгий контент на Ваш Kindle для читання пізніше.
Free tools marketing-6
Простота, ясність листа - ми всі прагнемо цього. Отримайте трохи допомогти з Hemingway. Вставте текст в додаток і Ви отримаєте аналіз, який підкреслює надмірно щільний текст, непотрібні прислівники і багато іншого.
Free tools marketing-7
Це безкоштовний інструмент оптимізації на сторінці від Internet Marketing Ninjas є однією зупинкою погляду на те, що відбувається на конкретній сторінці Вашого сайту. Кидок в URL і подивіться статистику зі щільності ключових слів, внутрішніх і зовнішніх посилань та багато іншого.
Free tools marketing-8
Розширення Chrome After the Deadline перевіряє стиль і граматику де завгодно в Інтернеті.
Free tools marketing-9
Введіть веб-адресу або блок тексту в Readability Test Tool для простого для розуміння аналізу вмісту. Цей інструмент вимірює тонни різних параметрів читабельності і робить хорошу роботу, пояснюючи кожен з них.
Free tools marketing-10
Інструменти Twitter
Ці інструменти допоможуть Вам максимізувати присутність в Twitter, від термінів до того, щоб поділитися аналізом.
Миттєвий пошук місця під 140 символів з Save Publishing, зручний букмарклет, який підкреслює tweetable тект на екрані. Почати з Твіттером за одне клацанням миші (або Buffer, просто виділивши текст і натиснувши розширення Buffer).
Free tools marketing-11
12. Followerwonk
Ми сподіваємося, Ви вже чули про Followerwonk, один з багатьох партнерів Buffer в дивовижних даних соціальних медіа. На додаток до пропозиції багатьох супер корисних даних про терміни на Твіттері, Followerwonk також має деякі інші корисні функції Twitter, наприклад, можливість порівняння послідовників різних облікових записів.
Free tools marketing-12
Це не останні новини. Це не нонсенс hashtags. Latest.is - згенерований автоматично список цікавих посилань на Twitter, які спливли через алгоритм, що фокусується на "людях, які завжди твікають кращі посилання – по-перше" (ні, тут не говорять Вам, хто вони).
Free tools marketing-13
14. Tweriod
Tweriod аналізує Ваш аккаунт, щоб показати Вам кращі години розміщення твітів для отримання додаткової експозиції і відповідей. Бонус: Як тільки Ви отримаєте Ваші години пік, Ви можете синхронізувати свій аккаунт Buffer з ними!
Free tools marketing-14
Безкоштовний інструмент від Sprout Social, Must Be Present розраховує, як часто і як швидко Ви реагуєте на зауваження та питання на Твіттері (в обмін на Вашу адресу електронної пошти і трохи іншої інформації).
Free tools marketing-15
Інструменти Facebook
Ці інструменти аналізу однієї або декількох сторінок Facebook, щоб доставити аналіз або звіт про Вашу активність.
Відкрийте вплив, взаємодію і продуктивність будь-якої сторінки Facebook з Conversation Score.
Free tools marketing-16
Для аналізу власного облікового запису Facebook і отримання багатьох цікавих даних про Ваші зв'язки, використовувані мови, години доби, коли Ви постите і більше - спробуйте звіт Wolfram Alpha для Facebook.
Free tools marketing-17
LikeAlyzer надає Вам рекомендації та відгуки на присутність Вашої компанії на Facebook на основі показників, включаючи присутність, діалоги, дії та інформацію.
Free tools marketing-18
Fanpage Карма - це все про конкуренцію. Порівняння двох цікавих сторінок, ввівши їх назви або ідентифікатори, щоб подивитися, яка з них виходить на перше місце.
Free tools marketing-19
Сторінка барометра Facebook від Agora Pulse відстежує, як Ваша продуктивність в Facebook співставлена з середніми показниками 6000+ сторінок.
Free tools marketing-20
Інструменти LinkedIn
Ці інструменти допоможуть Вам візуалізувати і максимізувати свої зв'язки та присутність в LinkedIn.
21. Інструмент SimplyMeasured аналізу LinkedIn
Отримати гарний вид дій на сторінці Вашої компанії в LinkedIn - в тому числі найбільш активних повідомлень, кращих днів і годин та багато іншого - з SimplyMeasured для аналізу компанії в LinkedIn. SimplyMeasured має досить багато «халявних» інструментів, які варто спробувати.
Free tools marketing-21
Як всі Ваші з'єднання в LinkedIn пов'язані один з одним і перетинаються? Підключіть свою інформацію в LinkedIn Maps, щоб отримати новий вид, який може просто допомогти Вам зрозуміти і зміцнити деякі відносини.
Free tools marketing-22
Інструменти аналізу сайту
Ці інструменти дають Вам повний погляд на самі різні аспекти Вашого сайту або маркетингової стратегії.
QuickSprout дійсно надає комплексний аудит вебсайту, аналіз соціальних медіа та звіт про конкурентів, все в одному.
Free tools marketing-23
HubSpot з Marketing Grader працює аналогічно, пропонуючи Вам загальний погляд на здоров'я Ваших маркетингових зусиль у кількох номінаціях.
Free tools marketing-24
Хочете побачити, як Ваш контент (або чийсь інший, якщо на те пішло) вже поширюється мережею Інтернет? Для сайтів, які не відображають кількість натискань кнопки соціальних медіа, просто вставте веб-адресу в SharedCount. Або використайте мульти-URL панель для введення багатьох різних веб-адрес і експортуйте швидкий звіт.
Free tools marketing-25
Інструменти відносин
Ці інструменти зосереджені на підключенні до нових людей і зміцнення відносин з існуючими зв'язками.
26. Newsle
Отримали кілька уявних лідерів чи галузевих авторитетів і хочете йти в ногу з ними? Увійдіть в Newsle за допомогою Facebook або LinkedIn, і він буде відстежувати Ваших друзів в Facebook, в зв'язках і контактах електронної пошти в LinkedIn і Ви знатимете, коли вони в новинах.
Free tools marketing-26
Зробіть роботу з Вашою адресою електронної пошти важчою для Вас, встановивши Rapportive, розширення Chrome, яке допоможе Вам дізнатися більше про Ваші контакти, показуючи їх фото, роботу, компанію, профіль в LinkedIn і твіти.
Free tools marketing-27
Подивіться, як будь-який користувач Twitter підключений до інших з MentionMapp. Це зробить всі Ваші з'єднання візуальними і простими для розуміння і вивчення.
Free tools marketing-28
Інші інструменти
29. Вниз для всіх чи тільки в мене?
Це Ваше інтернет-з'єднання, або Ваш сайт (або ще щось, що Ви відчайдушно намагається досягти) дійсно впало вниз? Дізнайтеся за допомогою цього простого сайту. Просто введіть Ваш сайт:
Free tools marketing-29
І Ви будете знати, якщо це просто лише Ви або, якщо це сайт, ну, вниз для всіх.
(Джерело EN: blog.bufferapp.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting