Соціальні мережі все ще мають багато простору для зростання
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 09 липня 2011, 11:11
Сайти в соціальних мережахСайт може бути більш соціальним, ніж будь-коли раніше, але, за даними недавнього дослідження, і досі залишається багато простору для зростання.
Менше половини найбільших торгівельних сайтів у світі на своїх перших смугах посилаються на Facebook або Twitter, згідно з новим SEO-дослідженням, проведеним фірмою BrightEdge. Доповідь не містить подробиць, як  багато популярних сайтів посилаються на Facebook і Twitter. Дослідження BrightEdge, назване "Звіт про соціальну частку", розглянуло 10000 найбільших торгівельних сайтів в Інтернеті і відстежило їх протягом місяця, порівнюючи з попереднім місяцем до впровадження плагінів та інструментів соціального спрямування.
Результати дослідження представлені графіком:
"Це явно втрачена можливість для брендів, які володіють веб-сайтами, але невідомі в соціальних мережах", написав у звіті BrightEdge. "Вони втрачають величезну  аудиторію учасників крупних соціальних мереж, адже достатньо подивитися тільки на Facebook, який може похвалитися неймовірною кількістю в 700 000 000 активних користувачів, що витрачають щомісяця більше 750 мільярдів хвилин на свій сайт." Насправді, засновник Facebook Марк Цукерберг підтвердив на прес-конференції цього тижня, що база користувачів соціальної мережі тепер має більше, ніж 750 мільйонів користувачів.
Дослідження дало срібні накладки любителям соціальних мереж: світові топ-сайти впроваджують соціальні медіа-плагіни в швидкому охопленні. Обидві кнопки: Google "+1" і Facebook "Like" показали сплеск відвідувань в рамках щомісячного липневого звіту. Кнопка Facebook "Мені подобається" на сьогодні є найпопулярнішим соціальним медіа-плагіном і вона встановлена в майже 11 відсотках основних сторінок сайтів:
(Джерело EN: gigaom.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting