Фільми "Мосфільма" на YouTube
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 29 квітня 2011, 19:56
Google і "Мосфільм" підписали партнерську угодуGoogle і "Мосфільм" підписали партнерську угоду та запустили канал Mosfilm YouTube і тепер будь-який користувач відеохостингу може побачити повнометражні фільми безкоштовно, в хорошому дозволі і абсолютно легально.
Переглянути популярні фільми на YouTube можна було і раніше, але якість піратських копій, як правило, була невисокою. Угода, підписана між YouTube і "Мосфільмом", вигідно не тільки для пересічних користувачів, але й для обох компаній.
- Для нас цей проект дуже важливий і цікавий. Його мета - надати користувачам можливість перегляду легального якісного відеоконтенту і запобігти незаконне використання наших фільмів, - говорить гендиректор "Мосфільму" Карен Шахназаров. - А унікальна система contentId, розроблена YouTube, дозволяє управляти незаконно розміщеним контентом на цьому відеохостингу (якщо хтось, приміром, закачав на YouTube фільм "Міміно", то правовласник - в даному випадку "Мосфільм" - за допомогою contentId відразу одержить про це інформацію). Тепер ми можемо не тільки відстежувати, а й блокувати або монетизувати його. Сьогодні багато говорять про проблеми порушення авторських прав в Інтернеті, але на практиці, на жаль, мало що робиться. У цьому плані співробітництво "Мосфільму" і компанії Google дуже показове. Це конструктивний підхід до вирішення спільної проблеми.
- Ця угода - хороший приклад співпраці правовласників і провайдерів, від якого найбільше виграють користувачі, - вважає генеральний директор Google Росія Володимир Долгов.
- Переговори між "Мосфільмом" і YouTube були недовгими і нескладними, оскільки зацікавлені були обидві сторони. Набагато більше часу зайняли технічні моменти, "заливка" фільмів, - пояснила "Известиям" директор зі зв'язків з громадськістю Google Росія Алла Забровська. - До речі, після США і Великобританії Росія - третя країна, з якою у нас є подібна угода по фільмах.
Зараз можна подивитися 50 кінострічок, серед яких такі хіти, як "Біле сонце пустелі", "Діамантова рука", "Вокзал для двох", "Волга-Волга", "Гусарська балада", "Джентльмени удачі", "Жорстокий романс", "Іван Васильович змінює професію", "Кур'єр", "Міміно", "Отрути, або Всесвітня історія отруєнь".
Щотижня колекція буде поповнюватися 50 картинами. А до кінця цього року на Mosfilm (http://youtube.com/mosfilm) буде доступно 200 кінострічок з 2500 фільмів, випущених "Мосфільму" за 85 років свого існування. Проект розрахований не лише на російськомовну публіку. За словами Карена Шахназарова, більшість фільмів забезпечать субтитрами на іноземних мовах.
(Джерело RU: izvestia.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting