Приголомшливо точні тривимірні карти міст
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 26 квітня 2011, 21:12
Карти OviНа Google Earth є карти цілих міст, де будівлі є тривимірними моделями. Але яким чином швидко і автоматично зробити гарні тривимірні моделі на основі повітряної фотозйомки? Схоже, відповідь знайдено, і не без участі військових технологій.
Розробник C3 Technologies використовує технологію, використовувану для наведення ракет, для побудови моделей будинків з похибкою не більше 15 см. Потім вони збираються продавати вже оброблені набори моделей мережевим картографічним сервісам - і першим їхнім клієнтом стала Nokia. Минулого тижня карти Ovi, які робить ця фінська компанія, поповнилися 20 містами, моделі будівель в яких зроблені саме C3.
Як же Google Earth? Перш за все, варто зауважити, що багато будівель тут зроблені вручну і часто взагалі не Google, а ентузіастами, за допомогою інструменту SketchUp.
Моделі ж C3 створюються практично без втручання людини. Спочатку над місцевістю пролітає літак, що робить фотозйомку чотирма спеціальними камерами, для того, щоб отримати зображення кожного будинку з різних кутів огляду. Існують також допоміжні камери - в основному для більшої точності і перестраховки. Далі фотографії обробляється спеціальним ПЗ. Для перегляду карти пропонується встановити плагін.
У C3 пишаються тим, що їх картки не обмежені декількома районами, як це буває на картах Google і Bing - кожне дерево, кожна будівля представлені у вигляді тривимірних моделей.
(Джерело RU: blogs.computerra.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting