У Yahoo самий ефективний пошук в США
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 19 квітня 2011, 21:25
Google-Yahoo-BingExperian Hitwise поділилася спостереженнями за американським пошуковим ринком, який виконувався протягом чотирьох тижнів аж до 2 квітня.
Ніяких несподіванок у результаті виявити не вдалося - Google закономірно утримує перше місце з 64,42%, на частку Bing випало 30,01%. Правда, у випадку з Google мова йде конкретно про «сольне» досягненні пошукового сайту, тоді як у Bing вказана сума пошуку по ресурсах, де застосовується система Microsoft.
З самостійним «плаванням» у Bing не все так добре - 14,32% за березень. На третьому місці розташовується Yahoo, чий сайт набрав 15,69%. У Experian Hitwise існує ефективний показник по сайтах даної сфери - рейтинг переходів до ресурсів пошуку за результатами. Тут поза конкуренцією виявилася Yahoo з 81,14%, «бронза дісталася» Bing з 80,32%, а Google досяг лише 65,80%. Картина виходить цікава з урахуванням того, що Microsoft визнала копіювання результатів пошуку Google, що отримується від користувачів IE.
Окремим рядком Experian Hitwise прописує не менш цікавий параметр - статистику за кількістю слів у запитах. Скажімо, на першому місці односкладові запити (24,40%), далі йде пошук по фразах в два слова (23,76%), три (19,88%), чотири (13,45%) і п'ять (8,00%). Запит з восьми і більше слів зустрічався в 3,66% випадків.
(Джерело RU: x-drivers.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting