Суд дозволив використовувати пошуковики як джерело інформації в розслідуванні
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 23 березня 2010, 23:15

Апеляційний суд США дозволив суддям здійснювати Інтернет-пошук для підтвердження загальнодоступних відомих фактів

Прецедент виник в результаті того, що один із суддів виявив порушення умов дострокового звільнення ув'язненого, порівнявши знятий на відео при пограбуванні магазину дощовий капелюх з тим, який знайшли на орендованій квартирі обвинуваченого.

За допомогою Google Суддя Денні Чин порівняв капелюхи з іншими моделями, які є в продажу, і виявив відмінності від усіх інших доступних у магазинах капелюхів.

Обвинувачений апелював, що суддя не мав права звертатися до пошукових систем, які не дають однозначної відповіді. За роз'ясненням цього прецеденту сторони звернулися до наглядових органів, які підтвердили правомочність звернення до "точних джерел, що підтверджує незаперечні факти». На думку наглядових органів, суддя мав повне право перевірити «інтуїтивне припущення», що в продажу є більше однієї моделі капелюхів і з'ясувати «незаперечний факт», що це саме так.

За словами представників суду, використання Інтернету для перевірки простої і загальнодоступної інформації може значно спростити і прискорити слідство. За словами судді, 20 років тому для реалізації подібного розслідування могла знадобитися подорож у місцеві магазини і очне порівняння моделей капелюхів.

Джерело: searchengines.ru

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting