Всесвітня карта покриття LTE
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
карта покриття LTEОрганізація Global Mobile Suppliers Association (GSA) спільно з 4G Americas склала детальну карту покриття світу мережами за технологією LTE.
Дослідження було проведено трохи більше, ніж через рік після того, як перші комерційні мережі четвертого покоління запрацювали в Норвегії та Швеції.
В даний час реальним функціонуванням можуть похвалитися близько 19 мереж, ще 173-180 знаходиться на стадії проектування, або підготовки до введення в експлуатацію. Географія LTE просторовістю не відзначається, технологія позначена всього в 12 країнах і містах: Австрії, Данії, Естонії, Фінляндії, Німеччині, Гонконгу, Японії, Норвегії, Польщі, Швеції, США та Узбекистані. За словами GSA, LTE є мобільного технологією, яка розвивається швидше від усіх технологій, які коли-небудь з'являлися.
Правда, з апаратною підтримкою у LTE роботи буде чимало - в даний час існує лише 6 смартфонів, 6 ноутбуків, 7 планшетів і 22 модуля, що підтримують технологію за умовчуванням. З них багато які пристрої ще не запущені у виробництво. Ряд розробок можна буде побачити на CTIA 2011, тут публіці представлять як мінімум ZTE Light LTE і LG Revolution.
(Джерело RU: betanews.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting