WiMAX і LTE потрапили в 4G
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 27 грудня 2010, 20:22
Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) переглянув статус технологій WiMAX і LTE. Тепер вони офіційно визнані стандартами четвертого покоління (4G), хоча минулого місяця МСЕ позбавив їх цього статусу
Західні експерти вважають, що союз пішов на цей крок під тиском існуючих операторів LTE і WiMAX, які активно використовують термін 4G у своїй рекламі. Згідно з новими нормами МСЕ, два українські оператора WiMAX - FreshTel і Intellecom - також можуть відносити себе до 4G-провайдерам.
Міжнародний союз електрозв'язку розширив список технологій, які підпадають під визначення стандарту 4G. У поширеному на початку тижня повідомленні МСЕ йдеться, що термін 4G може застосовуватися не тільки до технологій LTE-Advanced і WiMAX 2, але і до "попередникам цих технологій, LTE і WiMAX, а також технологій третього покоління, що досягли певного рівня пропускної здатності та інтероперабельності ". Детальні технічні специфікації 4G будуть визначені вже в наступному році.
Нагадаємо, в кінці жовтня МСЕ відмовив технологій WiMAX і LTE в праві називатися стандартом четвертого покоління, закріпивши термін 4G за технологіями LTE-Advanced і WiMAX 2. На думку західних експертів, переглянути свою позицію МСЕ змусило те, що в Європі і США багато великих оператори LTE і WiMAX використовують у своїй рекламній комунікації термін 4G.
"Коли світові оператори мобільного зв'язку вирішили проігнорувати визначення МСЕ про 4G, це поставило організацію в скрутне становище", - вважає аналітик PCMag по мобільному ринку Саша Сеган. За його словами, союз був змушений знайти спосіб привести свої норми у відповідність з формулюваннями, на яких наполягає велика частина представників мобільної індустрії.
Директор Kerton Group Дерек Кертон відзначив, що оператори WiMAX і LTE використовували термін 4G у своєї маркетингової комунікації і раніше. Але якщо до цих пір це був просто рекламний прийом, то тепер, за словами пана Кертона, у компаній є всі підстави називати себе операторами 4G.
(Джерело RU: proit.com.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting