У Рунеті запустили соцмережу для водіїв вантажівок
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Середа, 08 грудня 2010, 22:16
З грудня 2010 р. за адресою worldtrucker.com була запущена російськомовна версія інтернет-спільноти для водіїв Worldtrucker.
Таким чином, Росія приєдналася до Швеції, Італії, Великобританії, Нідерландів, Німеччини та Польщі, де цей проект вже стартував.
На сьогоднішній день Worldtrucker об'єднує понад 6 тис. водіїв, для яких цей майданчик став професійною соціальною мережею. Worldtrucker створений Volvo, проте його відмінною особливістю є той факт, що до спільноти можуть вступити всі охочі, незалежно від того, вантажівку якої марки вони водять. Таким чином, компанія Volvo надає учасникам спільноти майданчик для спілкування і поділу загальної пристрасті до світу вантажних автомобілів.
На підтримку запуску Worldtrucker російською мовою на грудень-січень заплановано промо-тур демонстраційної вантажівки Volvo з брендованим демо-причепом по федеральних трасах європейської частини Росії з зупинками на стоянках далекобійників і АЗС з метою безпосереднього спілкування з водіями і донесення до них інформації про Worldtrucker і запрошенням вступити до спільноти.
(Джерело RU: internet.cnews.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting