Wikileaks з'явився в Німеччині, Нідерландах і Фінляндії
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 04 грудня 2010, 06:33
У п'ятницю сайт Wikileaks з'явився в доменних зонах Німеччини (wikileaks.de), Нідерландів (wikileaks.nl) і Фінляндії (wikileaks.fi). Раніше стало відомо про реєстрацію сайту в доменній зоні Швейцарії (wikileaks.ch).
Швейцарський IP-адреса веб-сайту Wikileaks належить Піратської партії Швейцарії. Голова партії Даніель Сімоне написав у своєму блозі, що він підтримує засновника веб-сайту Wikileaks Джуліана Ассандж.
"Ми вирішили підтримати Wikileaks і запропонували допомогу його засновнику Ассандж", - заявив Сімоне у своєму блозі. Він додав, що зустрічався із засновником Wikileaks на початку листопада, коли той приїжджав до Швейцарії.
Вранці в п'ятницю сайт, за звичним для його користувачів адресою wikileaks.org, став недоступний.
Раніше повідомлялося, що ресурс був закритий через те, що американська компанія-хостер і американський DNS-реєстратор відмовили проекту у своїх послугах.
Піратська партія Швейцарії була заснована 150 однодумцями в Цюріху в липні 2009 року. До березня 2010 року рух налічувало понад 700 членів. Депутат від цієї партії обраний до місцевої ради міста Вінтертура. За модель була взята однойменна партія Швеції, яка виступає за свободу обміну інформацією в Інтернеті.
(Джерело RU: obozrevatel.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting