Найдинамічніші соціальні мережі в Рунеті - Facebook і Twitter
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 30 листопада 2010, 21:25
Хоча лідируюче положення за кількістю російськомовних користувачів все ще займають соціальні мережі "Вконтакті" та "Однокласники", самими швидко зростаючими подібними сервісами в Рунеті є Twitter і Facebook.
Як пише газета "Відомості", російська аудиторія Facebook і Twitter, як підрахувала дослідницька компанія Comscore, з січня по жовтень 2010 рокузросла на 345 і 257% відповідно. Це набагато більше, ніж у інших соціальних сервісів Рунета.
Аудиторія "ВКонтакте" додала за той же період 80%, "Однокласників" - 96,2%, а "Мій світ Mail.ru" - 58%. Загальна аудиторія рунету розширилася на 17,3%, у тому числі соціальних мереж - в середньому на 52,4%. Враховуються не тільки користувачі сервісу, а й просто "читачі", уточнив представник Comscore, так що число зареєстрованих аккаунтів зростало повільніше.
Голова правління агентства "Фінам" Владислав Кочетков пояснив журналістам, що, наприклад, у популяризації Twitter дружно беруть участь багато телеканалів і навіть федеральні чиновники. Влітку обліковий запису Twitter завів президент Дмитро Медведєв.
Facebookж, як вважає Кочетков, ефективно відіграє стратегію залучення аудиторії російських соцмереж, незадоволеною спамом і зростанням числа платних сервісів. У Facebook імідж більш серйозної мережі, орієнтованої на якісну аудиторію.
Нагадаємо, за даними тієї ж Comscore, в цілому російська інтернет-аудиторія з липня 2009 по липень 2010 року зросла на 31%, до 43,3 млн на місяць унікальних користувачів старших15 років.
Крім Twitterі Facebook, найбільший приріст у Рунеті у цей час демонструють сайти безкоштовних оголошень, адресовані жінкам проекти, файлообмінники і ресурси з онлайн-перегляду відео.
(Джерело RU: newsru.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting