Гонконг перейшов на бездротовий Інтернет 4-го покоління
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 27 листопада 2010, 22:12
Останнє покоління бездротового доступу в Інтернет, що дозволяє дивитися кришталево чисті фільми чи спортивні заходи прямо на вулиці або на вершині гори, в даний час розгорнуто по всьому Гонконгу.
Мережа Long Term Evolution (LTE) дасть супервисоку швидкістю по всьому місту. Ймовірно, це кінець ери комп'ютерів, яким необхідні стінні розетки для підключення до мережі.
Так звану систему "четвертого покоління" розгорнуто в Гонконзі мобільним оператором CSL в партнерстві з творцем телекомунікаційного устаткування ZTE Corporation.
Новинка розриває узи колишньої мережі, отримуючи все більше поширення в усьому світі. LTE забезпечує більш високу швидкість завантаження і передачі даних на мобільні пристрої в порівнянні з мережею третього покоління.
Зараз система дає швидкість близько 100 мегабіт в секунду (Мбіт/с), вона дозволить домогтися високої якості при перегляді повнометражних фільмів або трансляції спортивних заходів у режимі реального часу причому в будь-якому місці міста.
LTE мережі вже діють у Європі, Скандинавії та Північній Америці. Японія буде мати LTE-системи до кінця року, в найближчі п'ять років очікується величезне зростання зв'язку LTE, особливо в Китаї.
До речі, мешканці Гонконгу платили у III кварталі цього року за широкосмуговий доступ до мережі найменше у світі – лише 0,028 долара за Mb. Це найдешевша ціна у світі, згідно даним дослідження аналітичної компанії Point Topic.
Серед країн із дешевим широкосмуговим інтернетом також опинились: Японія (0,048 дол за 1 Mb), Румунія (0,163), Швеція (0,182), Литва (0,241), Китай (0,247), Сингапур (0,271), Росія (0,353), Німеччина (0,415) та Фінляндія (0,443).
Найвищі розцінки на такий вид послуг у Перу (209,29 за 1 Мб), Південній Африці (176,92), Кенії (145,38), Індонезії (104,08), Болівії (90,72), Білорусі (79,76 ), Венесуелі (63,24), Алжирі (54,74), Туреччині (46,18) і Кувейті (39,83).
Нагадаємо, в Україні ліцензію на зв'язок попереднього, третього покоління має лише один оператор (“Укртелеком”). На даний момент проводяться обговорення Плану конверсії радіочастот під технології 3G, що зайняті пристроями спецзв'язку Міністерства оборони України. Ряд провідних операторів мобільного зв'язку ("Київстар", "МТС Україна") заявляли раніше, що якщо процес видачі ліцензій на зв'язок третього покоління затягнеться, їм вигідніше буде розвивати на своїх мережах зв'язок наступного покоління - 4G.
(Джерело RU: newsland.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting