У жовтні українська інтернет-аудиторія зменшилася на 4,6%
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
26 листопада опублікований звіт компанії Bigmir-Internet, який показує, що в жовтні розмір української інтернет-аудиторії, зменшився в порівнянні з вереснем на 4,6%, або на 935 тис. до 19518 тис. чоловік.
Розмір української інтернет-аудиторії визначається за кількістю унікальних користувачів, які зробили більше 1 перегляду сторінки за місяць, і користувачів, які переглядали сторінки цього й минулого місяця.
Середній час, проведений на сайтах українськими користувачами, в порівнянні з вереснем знизився на 2,1% і склав2,85 хвилини
Загальний час, проведений на сайтах українськими користувачами в Інтернеті, в жовтні збільшився на 17,6% до 3,980 млрд хвилин.
Географічно традиційно лідирує Київ (його частка склала 54,99% від загальної аудиторії), далі в порядку зменшення Донецьк, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Крим, Луганськ (сумарна частка - 33,07%).
Найменшу активність в Інтернеті в жовтні проявили Луцька (0,27%), Житомирська (0,23%) та Івано-Франківська (0,14%) області; на інші регіони припало 11,26%.
Найбільш популярним браузером українських користувачів в жовтні став MozillaFirefox(28,5% користувачів).
Серед пошуковиків, з яких здійснювалися переходи на українські сайти, лідером у жовтні був Google (55,7%).
У рейтингу пошукових запитів в липні лідирували "автобазар", "ukr.net", "погода", "перекладач" і "футбол".
(Джерело RU: kommersant.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting