Браузер - король робочого місця
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 12 листопада 2010, 10:51
На робочих місцях люди вважають за краще користуватися не десктопними програмами, а веб-додатками. Вони перемагають навіть у таких традиційних для звичайних програм областях як обмін миттєвими повідомленнями і файлообмін.
Компанія PaloAltoNetworksпровела дослідження використання інтернет-додатків на робочому місці. Згідно з дослідженням, найбільш популярні програми, призначені для спілкування - соціальні мережі, пошта, месенджери. У цій категорії домінують браузерні додатки. «Велика п'ятірка» пошти - GMail, Hotmail, Yahoo Mail, Facebook Mail і SquirrelMail. Слід зазначити, що GMail займає перше місце в цьому рейтингу, хоча і не є найпопулярнішою веб-поштою. Швидше за все, це обумовлено тим, що на відміну від інших популярних веб-поштовиків, у GMail є версія, призначена для корпоративного використання на власному домені.
Перемагають веб-додатки і там, де раніше традиційно домінували десктопні програми - у мессенджінгу. Для миттєвої листування найчастіше використовуються Yahoo IM, чат Facebook, Google Talk всередині GMail, MSN і Meebo - три браузерних і два десктопних додатки.
У браузер перебирається і файлообмін на робочому місці. Зараз браузернийфайлообмін становить 46%, хоча в попередніх звітах тієї ж компанії його частка була лише 25%. Втім, нехай і незначно, але він все ще поступається технологіям обміну за допомогою окремих програм, таким, як BitTorrent. Правда, статистика істотно змінюється, якщо включити в розгляд китайський торрент-клієнт Xunlei.
Згідно з даними PaloAltoNetworks, проникнення тих чи інших хмарних сервісів в компанії досить високе. У 97% на робочому місці користуються інфраструктурними додатками (зберігання даних, резервне копіювання), в 91% - додатками для підвищення продуктивності (CRM, файлообмін, бази даних), в 68% - додатками для спільної роботи і спілкування (веб-конференції, VoIP , соціальні мережі на кшталт LinkedIn). Слід зазначити, що використання в даному випадку означає, що додатки використовуються хоча б одним співробітником або відділом - впровадження їх на рівні всього підприємства необов'язкове.
(Джерело RU: ruformator.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting