Ask.com закриває інтернет-пошук
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Середа, 10 листопада 2010, 14:31

Популярний колись інтернет-пошуковик Ask.com сьогодні оголосив про майбутнє закриття свого пошукового сервісу і повному перетворенні Ask.com в багатофункціональний інтернет-портал.
Нагадаємо, що Ask.com відноситься до першого покоління інтернет-пошукачів, що відкрилися для користувачів задовго до появи Google і дещо раніше Yahoo. Публічна версія пошукового сервісу, відомого як AskJeeves.com запрацювала в самому кінці 1995 року, створена вона була двома програмістами з Берклі - Гарретом Грюнеров і Девідом Уортеном. Зараз Ask.com належить компанії InterActiveCorp.
Компанія не змогла зберегти переваги, що дісталися їй на правах першопрохідника мережевого пошуку і виявилася не в змозі впроваджувати інновації й удосконалювати якість пошуку так само швидко, як Googleабо Yahoo.
Як повідомили напередодні увечері в штаб-квартирі Ask.com в Каліфорнії, компанія має намір перепрофілювати свій проект у "інтелектуальний сервіс питань і відповідей для користувачів". Глава компанії Даг Лідс також повідомив, що найближчим часом з Ask.com будуть звільнені 130 чоловік, більша частина з яких - це інженери. Також будуть закриті офіси у місті Едісон (Нью-Джерсі, США) та місті Ханчжоу (Китай).
Лідс не виключив, що технічна функція інтернет-пошуку на порталі залишиться, але сама пошукова технологія буде у кого-небудь ліцензована. "Ми знаємо, що отримання відповідей на різні питання - це те, ради чого люди приходять на Ask.com і ми маємо намір зробити все, щоб поліпшити якість роботи цього напрямку", - говорить Лідс.
Згідно з даними аналітичної компанії comScore, у США Ask.com зараз займає четверту сходинку серед інтернет-пошукачів, пропускаючи поперед себе Microsoft Bing, Yahoo Search і GoogleSearch. За підсумками вересня доля Ask.com на ринку інтернет-пошуку становила 3,7%, проти 66,1% у Google.
(Джерело RU: tv.net.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting