71% користувачів Інтернету використовує свіжі версії браузерів
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 07 листопада 2010, 18:01
Щоб дізнатися, чи використовують користувачі Інтернету найсвіжіші версії браузерів, було проведене дослідження, в якому дізналися, який відсоток людей використовує свіжі версії MSInternetExplorer, MozillaFirefox, GoogleChrome, AppleSafariі Opera.
Ситуація досліджувалася на даний момент. Частки будуть змінюватися з плином часу, так як виробники випускають нові версії браузерів, а користувачі мігрують з версії на версію. Використовувалисьдані агенства статистики StatCounter, яка має свої реєстраційні давачіна 3 мільйонах сайтів.
Згідно з даними на поточний момент - свіжими (мажорними) версіями браузерів є MSIE8, 3.6 Firefox, GoogleChrome7, Safari5, Opera10.6
У результаті:
  • 91% користувачів GoogleChromeпрацюють під версією 7.0.
  • 81% користувачів MozillaFirefoxпрацюють під версією 3.6.
  • 77% користувачів Operaпрацюють під версією 10.6.
  • 71% користувачів Safariпрацюють під версією 5.0.
  • 60% користувачів InternetExplorerпрацюють під версією 8.0.
Середня частка користувачів, що працюють під найсвіжішою мажорною версією InternetExplorer, Firefox, Chrome, Safariі Opera, становить 71%.
Нічого дивного в тому, що Google Chrome «виграє» в цьому змаганні. За замовчуванням разом з Google Chrome йде сервіс Google Update, який у фоновому режимі непомітно від користувача (і без його згоди) завантажує оновлення. Лише невелика, яка постійно зменшується, частка користувачів продовжує працювати з 6 версією.
Разом з усіма браузерами, так чи інакше, йде певний компонент автоматичного оновлення, але тільки у Google Chrome він працює сам по собі, не питаючи ніякого дозволу у власника комп'ютера. Так, така політика спрощує життя веб-розробникам, які можуть не думати про те, як їх сайт буде працювати на старих версіях браузера, а ось користувачів інших браузерів доведеться переконувати і навчати того, щоб переходити на більш нову версію.
ЗусьогорізковиділяєтьсяInternet Explorer. Близько 40% його користувачів досіпрацюють із застарілою версією браузера. Будемо сподіватися, що Microsoft вдасться маркетингом і оновленнями переконати користувачів «пересісти» під свіжий Internet Explorer 9.
(Джерело RU: webpronews.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting