МТС вважає Skype “паразитом”
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 07 листопада 2010, 17:45
Сервіси альтернативної телефонії знов піддалися критиці, на цей раз з боку МТС, представник яких назвав Skype і його аналоги «паразитуючими» елементами.
Мова не йде про повну заборону:пропонується виставити проти таких сервісів законодавчі бар'єри, щоб компенсувати втрати операторів зв'язку. Опоненти парирують, що для операторів набагато вигідніше співпрацювати з голосовою інтернет-телефонією, а не відгороджуватися від таких служб.
Компанії зв'язку по всьому світу до сих пір не можуть визначитися, як себе вести щодо сервісів інтернет-телефонії, які істотно дешевші сучасного мобільного та фіксованого зв'язку. Хоча російський регулятор раніше говорив, що не збирається забороняти Skype і його «побратимів», але на нараді в Раді Федерації знову пролунали висловлювання, що сервіси голосовї інтернет-телефонії (VoIP) «крадуть» гроші компаній зв'язку, а також порушують закони РФ.
Жорсткіше всіх висловився директор зрозвитку продуктів і послуг МТС Павло Ройтберг, який заявив, що сервіси типу Skype «паразитують» на мережах традиційних операторів. За його словами, VoIP відбирають прибуток у компаній зв'язку, але при цьому нічого не вкладають у розвиток мереж, що в кінченому підсумку позначається на якості послуг для кінцевих користувачів. Пан Ройтберг закликав дати правову оцінку підставах, за якими сервіси IP-телефонії працюють в Росії, наводить його слова Прайм-Тасс. Як приклад,топ-менеджер привів компанію Vodafone, яка або блокує всі сервіси VoIP-операторів, або відкриває доступ до них за додаткову плату.
Skypeнабирає партнерів
У компанії Skype, якій доводиться віддуватися за всюVoIP-спільноту, дотримуються протилежної думки: «Оператори зв'язку можуть виграти як від прямого партнерства з творцями додатків і контенту, так і просто від зростаючого попиту на доступ до мережі з боку споживачів, який створюють нові інноваційні сервіси та програми. Інтернет-економіка-це симбіотична екосистема, в якій у всіх учасників є можливість досягти успіху», - заявив присутній на зустрічі директор Skype по зв'язках з державними і громадськими організаціями в Європі Жан-Жак Саель (Jean-Jacques Sahel).
На даний момент у світі є три оператори, які активно співпрацюють з Skype. Це Hutchison 3G (торгова марка «3») у Великобританії, Verizon Wireless в США і KDDI (торгова марка «au») в Японії. Якщо останні два приклади-зовсім недавні (Verizon запустив підтримку Skype навесні цього року, KDDI-буквально пару тижнів тому), то «3» працює з Skype з 2007 року і навіть встигла випустити кілька кілька моделей «скайпофонів», говориться в документах, представлених GZT.RU компанією Skype.Для чогоспівпрацювати з Skype?
У Skypeстверджують, що співпраця допомогла компанії Hutchinsonзалучити нових абонентів і підвищити їх прибутковість, зокрема:
  • 79% користувачів Skypephone-це нові клієнти мережі Three,
  • 36% нових абонентів підключилися до Three, саме щоб користуватися Skypeна мобільних телефонах «3»
  • постійні користувачі Skypeприносять на 20% більше доходу, ніж інші категорії абонентів (у т.ч. постійні користувачі Skypeприносять на 45% більше доходу від голосових дзвінків, ніж інші абоненти.
  • «Цивілізований» шлях
На думку аналітиків, співпраця з голосовими інтернет-сервісами або створення власного «Скайпу» - це найбільш цивілізований сценарій поведінки для операторів зв'язку. «Боротьба з VoIP-це боротьба з" вітряними млинами". Наприклад, боролися з"картковою" IP-телефонією - отримали IP-комунікації поверх ШСД (VoiceoverBroadband, VoB), де є не тільки голос, але і чат, відео, presence(контроль присутності). До того ж через кілька років у Росії будуть розгорнуті мобільні мережі LTE, які відносяться до категорії All-IP», - пояснює провідний консультант J`son& PartnersВіталій Солонін.
Деякі російські компанії вже пішли таким «цивілізованим» шляхом. Наприклад, компанія «Мегафон», яка ще рік тому пропонувала взагалі заборонити Skype, тепер розвиває власний сервіс IP-телефонії «Мультіфон». Начальник департаменту маркетингу «Мегафона» Ігор Пепеляєв в інтерв'ю GZT.RUзаявляв, що через 5-7 років голосовий трафік повністю перейде в IP, тому в операторів немає іншого вибору окрім, як освоювати цей ринок.
У компанії «Скай Лінк» вирішили не винаходити заново велосипед і пішли на співпрацю з Skype. У січні цього року компанія ввела в тарифну опцію «Безлімітний Skype», що надає абонентам безкоштовний трафік для цього сервісу. У прес-службі компанії GZT.RU розповіли, що введення послуги не призвело до падіння доходів, так як «Skype є зараз не альтернативою голосового зв'язку, а скоріше доповнення до неї для певної категорії абонентів».
У «ВимпелКомі» (торгова марка «Білайн») зайняли вичікувальну позицію. «Нам могло б бути це потенційно цікаво, якбисхема роботи VoIP була закріплена на законодавчому рівні», - говорить прес-секретар підприємства Ганна Айбашева. Слід зазначити, що навіть у МТС, незважаючи на жорстку риторику, домагаються не заборони VoIP, а регулювання цієї галузі.Гірше всього операторам телекомунікації.
Експерт J`son& PartnersВіталій Солонін констатує, що в найбільш невигідному становищі перебувають провідні оператори далекого зв'язку, так як міжміський і міжнародний трафік «витікає»з їх мереж в мережі стільникових операторів і провайдерів VoIP. За його оцінкою, в даний час через різні IP-сервіси проходить 10-20% всього трафіку далекого зв'язку в Росії.
Між тим, в компанії «Ростелеком» цього літа підрахували, що в 2009 році втрати російських операторів через Skype склали 6,7 млрд руб., А в 2010р. ця сума досягне 10,5 млрд руб. Тим не менш, в прес-службі лідера далекого зв'язку РФ GZT.RU повідомили, що «не бачать необхідності в якомусь спеціальному правовому регулюванні IP-телефонії».
У правовому вакуумі
Як повідомляє Прайм-Тасс, в матеріалах до круглого столу в Раді Федерацій також вказувалося, що сервіси VoIPнамагаються піти з під російської юрисдикції, вони базуються на іноземних серверах і не мають ліцензії на надання послуг зв'язку. Зокрема,вони не виконують вимог щодо встановлення на своїй мережі засобів оперативно-розшукових заходів (СОРМ).
Представники російських компаній альтернативної телефонії спростовують цей посил: «Сервіси VoIP, звичайно ж, повинні бути під контролем спеціальних служб. У цьому відношенні мережаінтернет-телефонії SIPNET дотримується правил СОРМ», - директор по зв'язках з громадськістю російського сервісу SIPNET Сергій Бєловолов. «Skype готова співпрацювати з ними в тій мірі, в якій це технічно і юридично можливо», - повідомив GZT.RU Жан-Жак Саель, директор Skype іззв'язківз державними і громадськими організаціями в Європі.
(Джерело RU: newsland.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting