Понад сотню секретних документів японської поліції потрапили в Інтернет
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 01 листопада 2010, 18:44

Більше сотні секретних документів з даними про міжнародні терористів, інформаторів і агентів, що діють під прикриттям, потрапили в Інтернет з особистих комп'ютерів співробітників японської поліції.
Як повідомила токійська преса, влада спішно розслідує цю скандальну справу. Витік секретної інформації може зробити істотний вплив на роботу із забезпечення безпеки при проведенні у листопаді в місті Йокогама низки заходів в рамках форуму Азіатсько-тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС).
На думку слідства, в Інтернет по помилці через файлообмінні програми могли потрапити документи, складені з 2004 року по теперішній час. Серед них - аналітичні звіти про діяльність міжнародних терористів, матеріали, отримані від Федерального бюро розслідувань США, списки агентури з адресами, перелік мусульман, які проживають в Японії.
В Інтернет, судячи з усього, пішли також звіти про негласне стеження за мечетями, співробітниками іноземних посольств, плани дій поліції на випадок великомасштабних актів терору, матеріали про заходи, які робилися щодо забезпечення безпеки саміту «вісімки» на острові Хоккайдо в 2008 році.
Є велика ймовірність і витоку списків співробітників відповідних відділів Головного поліцейського управління Японії, Токійського поліцейського управління, інших підрозділів.
Цей інцидент, на думку преси, підриває міжнародну довіру до японських правоохоронним органам і може завдати шкоди міжнародному співробітництву в боротьбі з тероризмом, передає ІТАР-ТАРС.
(Джерело RU: bezpeka.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting