Інтернет, зв'язок і кабельне ТБ: Київстар мріє стати мультисервісним оператором
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 31 жовтня 2010, 19:29

Голова найбільшого оператора мобільного зв'язку України, Київстар, Ігор Литовченко в інтерв'ю українському тижневику Корреспондент розповів про плани його компанії після недавнього об'єднання активів з Beeline.
Президент Київстару пояснив, що зараз український користувач підключений до фіксованого зв'язку від Укртелекому, користується Інтернетом від іншої компанії, кабельним ТБ - від третьої, а мобільним телефоном - від четвертої.
"Ми ставимо перед собою завдання за три роки стати мультисервісним оператором", - сказав, зокрема, він, і додав, що компанія має намір дати ринку така пропозиція, щоб замінити собою ці чотири компанії і стати гравцем номер один на цьому ринку.
Литовченко сказав, що в результаті такого об'єднання абоненти Beeline отримають доступ до мережі Київстар завдяки національному роумінгу, а найближчим часом Київстар відкриває роумінг. За його словами, сильною стороною Beeline є фіксований зв'язок.
"Таким чином, ми хочемо взяти найкраще від обох компаній і надати клієнтам комбіновані послуги", - констатував президент Київстару.
Нагадаємо, 21 жовтня Литовченко заявляв, що активи російського ВАТ Вимпелком в Україні - ЗАТ Українські радіосистеми і ТОВ Голден Телеком будуть працювати під брендами ЗАТ Київстар GSM.
19 жовтня Антимонопольний комітет України поставив крапку в об'єднанні Київстару і Beeline, залишивши без змін рішення про дозвіл об'єднання активів компаній Telenor ASA і Altimo Holdings & Investments Ltd (мобільних операторів Київстар і Вимпелком) в новому операторі мобільного зв'язку - компанії VimpelCom Ltd .
(Джерело RU: korrespondent.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting