За рік світовий інтернет-трафік виріс більш ніж на 60 відсотків
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 10 жовтня 2010, 19:25

У порівнянні з результатом минулого року (74%) спостерігається невелике уповільнення темпів зростання мережевих комунікацій, проте в цілому тенденція залишається в силі.

Найбільша активність спостерігається в Східній Європі, а також у Південно-Східній Азії та Індії. Майже 100% приріст трафіку зафіксований і на Близькому Сході. При цьому TeleGeography відзначає, що і в регіонах, де Інтернет освоєно краще за все - Західній Європі і Північній Америці - спостерігається стійке зростання - понад 50% на рік.

"Провайдерам доводиться впроваджувати і встановлювати величезну кількість нового обладнання, щоб впоратися з таким зростанням трафіку", - прокоментував ситуацію голова компанії TeleGeography Алан Молдін (Alan Mauldin).

У дослідженні також відзначається, що між розвиненими і країнами, що розвиваються, як і раніше зберігається величезний розрив з точки зору розвитку інтернет-технологій. Так, наприклад, в Австрії, населення якої складає близько 8 мільйонів чоловік, кількість користувачів Інтернету перевищує число жителів Африки, що мають доступ до всесвітньої мережі.

В кінці 2008 року компанія Nemertes Research висунула гіпотезу, що до 2012 року через постійно зростаючий попит на трафік інфраструктурні можливості Інтернету будуть вичерпані. Раніше вона стверджувала, що це трапиться в 2010 році, проте пізніше відтермінувала колапс всесвітньої мережі на два роки, пояснивши це фінансовою кризою, через яку попит на трафік, за версією Nemetres, повинен був впасти.

(Джерело RU: toneto.net)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting