Через Google Talk вже можна телефонувати на телефони
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 28 серпня 2010, 09:03

За допомогою сервісу Google Talk тепер можна здійснювати і дзвінки на стаціонарні та мобільні телефони - принаймні, перебуваючи в США або в Канаді. Ця технологія працює на основі функції Google Voice і дозволяє не тільки дзвонити на звичайні телефони, але і приймати дзвінки.

Спочатку сервіс буде доступний за запрошеннями, число яких обмежене. Вперше їх почали роздавати 3 серпня, а наступна порцію випущена ще через кілька днів.

Google Voice став доступний для всіх користувачів Gmail в червні 2009 року і є частиною месенджера Google Talk. Спочатку він використовувався для обміну текстовими повідомленнями, але в 2008 році до нього додали можливість звукового і відеочату.

Для того, щоб скористатися можливістю дзвонити на стандартні телефони, користувачеві буде досить вибрати контакт в адресній книзі і вибрати опцію "call phone:". Якщо ж зателефонувати на іноземний номер, то поруч з ним відобразиться прапор країни реципієнта, а також вартість дзвінка.

Яка ж вигода Google давати користувачам здійснювати безкоштовні дзвінки всередині країни? За словами Крейга Уокера, представника компанії, в Google сподіваються заробляти виключно на міжнародних.

Якщо користувачеві подзвонять на його номер у Google Voice, то дзвінок прийде як на телефон, який підключений до цього облікового запису, так і в Gmail, де відобразиться спливаюче вікно, яке повідомить про виклик. До того ж, дзвінки можна перенаправляти як з комп'ютера на телефон, так і назад.

Два центи за хвилину - це тариф для дзвінків на стаціонарні телефони всіх підтримуваних країн (в їх числі велика кількість європейських держав, а також Південна Корея, Австралія і Тайвань). З мобільниками дещо складніше, тут тарифікація буде різною. Наприклад, тариф на дзвінок на номер британського оператора стільникового зв'язку складе 18 центів за хвилину, а на номер французького - 15 центів. Одна ж хвилина розмови з абонентом індійських операторів стільникового зв'язку обійдеться в 6 центів.

Доступні користувачеві грошові кошти будуть відображатися в лівому куті екрану. Google збирається видати кожному новому користувачеві 10 центів на перевірку сервісу. Після цього можна буде купувати пакети "кредитів" вартістю 10 доларів кожен. Якщо користувач не буде торкатися до сервісу більше року, то Google залишає за собою право видалити його обліковий запис разом з рештою на ній "кредитами".

Безумовно, завдання цього функціонала Gmail - побороти Skype, який пропонує аналогічні послуги. В останні роки Google намагається конкурувати практично з усіма популярними сайтами і програмами: так, якийсь час назад, компанія відкрила прив'язаний до Gmail соціальний сервіс Buzz, покликаний відтягнути користувачів від Facebook і Twitter. З цього нічого особливо не вийшло. Зате багато хто напевно проміняють десктопний клієнт Skype на легкий веб-клієнт Google Talk - тим більше, що список його можливостей тепер мало відрізняється від суперника.

(Джерело RU: bezpeka.com)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting