Google запустив повторно "миттєвий" пошук
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 28 серпня 2010, 08:57

Google представив оновлений пошук по записам у популярних соціальних мережах в режимі реального часу. Новий сервіс під назвою Realtime ("Прямо зараз") доступний на спеціальному сайті, повідомляється в офіційному блозі пошукача.

Також користувачі зможуть прочитати коментарі учасників таких соцмереж, як Facebook, Twitter або Buzz, присвячені певній темі, натисненням кнопки Update у головному меню пошукача. Таким чином Google суттєво розширив доступ до пошуку в соцмережах. Раніше результати "миттєвого" пошуку були доступні в нижній частині сторінки з пошукової видачі.

Сервіс Realtime надає користувачам можливість фільтрувати записи за географічним принципом. Таким чином можна буде ознайомитися з повідомленнями користувачів з певного міста, регіону або країни. Також Google розробив механізм відображення повідомлень за певну дату.

Ще однією новинкою сервісу стала можливість переглядати повідомлення у вигляді ланцюжка (режим Full Conversation). У цьому поданні користувачі зможуть отримати доступ до початкового повідомлення у соцмережах, а також до всіх перепис і відповідей на нього.

Пошук в режимі реального часу працює на 40 мовах, у тому числі російською. Відеоролик з описом можливостей нового сервісу знаходиться тут.

Google вперше анонсував "миттєвий" пошук в грудні 2010 року. Відмінною особливістю сервісу є оновлення пошукової видачі без перезавантаження сторінки.

(Джерело RU: versii.com)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting