Google почав тестувати "миттєвий пошук"
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 24 серпня 2010, 10:33

Google почав тестування нової пошукової опції, що пропонує користувачам миттєві результати пошуку одночасно з тим, як той пише запит у рядку пошукача. У компанії говорять, що нова пошукова функція, що працює в реальному часі - це результат інтеграції технологій, власниками яких Google стала за останній час у результаті серії покупок компаній.

У компанії розповідають, що доступ до даної функції поки обмежений партнерами Google, деякими рекламними агентствами і незалежними розробниками, що створюють програми, що взаємодіють з пошукачем. Точне число тестерів в Google не називають, кажучи, що це число становить кілька сотень користувачів.

Розробники називають нову функцію "миттєвим пошуком", який дозволяє багаторазово знизити час, що витрачається користувачам на пошук інформації. Незалежні аналітики говорять, що в тому випадку, якщо компанія зважиться впровадити новинку у виробничому режимі, то безперечно вона приверне широкі верстви користувачів, яким попрацювати з новинкою буде як мінімум цікаво.

У той же час, новинка має і один мінус. Для роботи з нею користувачеві потрібно стійке широкосмугове з'єднання, так як дані починають активно прийматися і передаватися вже з моменту введення перших букв пошукового запиту. У разі ж повільного з'єднання новинка навряд чи викличе у користувача щось інше, окрім негативних емоцій і постійно завантаженого інтернет-каналу.

(Джерело RU: protv.net.ua)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting