Google купив візуальний пошукач
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 24 серпня 2010, 10:23

Компанія Google придбала за $100 млн візуальний пошукач Like.com, за допомогою якого користувачі можуть знаходити одяг і аксесуари в різних інтернет-магазинах за їх зовнішнім виглядом. Про це на сайті даного стартапу офіційно повідомив його засновник і виконавчий директор Манжан Шах (Munjal Shah).

Стартап Like.com був запущений в 2006 р. Він пропонує візуальну пошукову систему одягу та аксесуарів за зовнішнім виглядом. Натиснувши на який-небудь елемент одягу, зображений на фотографії, можна знайти схожий в одному із сотень інтернет-магазинів, представлених на сайті.

«Ми були першими, хто реалізував візуальний пошук в сфері інтернет-шопінгу, першими, хто створив автоматичну систему перехресного зіставлення для одягу і багато іншого. Ми не зупинилися тоді і не плануємо зупинятися тепер », - зазначив Шах.

З моменту свого заснування в 2006 р. сервіс Like.com одержав $50 млн інвестицій, а його доходи, за даними TechCrunch, становлять близько $50 млн на рік. Like.com оперує власним візуальним пошукачем, а також володіє ще кількома сайтами, присвяченими моді та електронної комерції - так, у компанії є сервіс персоналізованих покупок Covet.com, соціальна мережа Weardrobe і сервіс створення дизайну одягу Couturious. Крім того, нещодавно Like.com запустив сайт питань і відповідей про моду What To Wear.

У своєму повідомленні засновник Like.com не повідомив, що саме інтернет-гігант збирається робити з купленим стартапом. За його словами, цей сервіс і далі буде працювати в якості візуального пошуковика по одягу.

Аналітики також відзначають, що покупка Like.com може бути кроком в рамках стратегії Google зі створення власного сервісу для пошуку товарів в інтернет-магазинах, який повинен бути запущений ближче до святкового сезону цього року.

Крім того, Google раніше висловлював інтерес до ключової технології, що лежить в основі Like.com - вона дозволяє системі розпізнавати різні візуальні об'єкти незалежно від їх опису, тільки на основі зовнішнього вигляду. На думку деяких експертів, цю технологію можна інтегрувати в пошуковик по картинках Google Image Search.

Нагадаємо, що в квітні поточного року компанія Google також придбала мобільний візуальний пошукач Plink. За допомогою цієї програми користувачі можуть робити фотографії будь-яких картин, що їх цікавлять, і отримуючи про них докладну інформацію на своєму мобільному. За словами розробників, зараз в базі Plink знаходяться дані про десятки тисяч відомих полотен.

(Джерело RU: biz.cnews.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting