Google Earth допомогає податківцям знайти неплатників
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Середа, 04 серпня 2010, 09:00

Використовуючи Google Earth, грецькі податкові органи змогли виявити, що кількість реально збудованих та зареєстрованих об'єктів нерухомості в країні розрізняються на порядки.

Грецький уряд використовує Google Earth для пошуку неплатників податків, повідомляє Spiegel. Проблема ухилення від податків дуже актуальна в сучасній Греції. Влада змушена утримувати величезний штат людей, які займаються наглядом, наприклад, стежать за машинами, які під'їжджають до нічних клубів: з'ясовується, що люди з річним доходом 10 тис. євро іноді мають шикарні седани вартістю понад 100 тис. Для того, щоб шукати об'єкти нерухомості доводиться витрачати не лише дорогий робочий час співробітників податкових органів - необхідно задіяти гелікоптери, що вкрай недешево.

Альтернативне вирішення грецькі податківці знайшли в Інтернеті. За допомогою Google Earth вони змогли дослідити передмістя Афін і результати виявилися приголомшливими. Виявилися басейни, будиночки й цілі вілли, про які нічого не було відомо. Статистика говорить сама за себе: одних басейнів знайшлося 16974 штуки, при тому що власники повідомили лише про 324.

Це не перший, але самий масштабний випадок, коли Google Earth бере участь у розкритті того чи іншого злочину.

(Джерело RU: ruformator.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting