Quintura виходить на ринок мобільних додатків для iPhone та iPad
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Середа, 04 серпня 2010, 08:57

Компанія Quintura повідомила про випуск пошукових програм для iPhone, iPad та iPod touch компанії Apple. Компанія відзначає, що її мобільні додатки вже були завантажені користувачами App Store з Росії, США, Канади, Великобританії, Бразилії, Китаю, Японії та інших країн.

Завантажити мобільні додатки Quintura можна в App Store компанії Apple. В даний час Quintura пропонує програми Quintura Їжа та Quintura Діти (Quintura Kids).

Додаток Quintura Їжа призначене для всіх, хто любить готувати. Quintura Їжа пропонує пошук за рецептами за допомогою хмари слів-підказок. Вибір рецепта для приготування їжі здійснюється за допомогою натискань на слова на екрані iPhone або iPad і вибору результату пошуку.

Додаток Quintura Діти, яке представлене російською та англійською мовами (Quintura Kids), пропонує батькам і дітям знаходити інформацію з дитячої тематики в Інтернеті. Quintura Діти використовується батьками і вчителями з усього світу для навчання дітей пошуку та англійської мови. Діти можуть здійснювати пошук натисканням на слова на дисплеї iPhone або iPad без звичного набору слів в пошуковому рядку і клацати на результати, ретельно відібрані редакторами Quintura.

(Джерело RU: mobile-review.com)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting