Bing навчився шукати тексти пісень
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 17 липня 2010, 11:56

Пошукова система Bing обзавелася новими функціями. Тепер можливості пошуку розважальної інформації доповнені зручними засобами для роботи з музичними файлами. Користувачі пошукової системи Bing можуть шукати музичні записи і купувати їх безпосередньо на сторінках сервісу Bing Entertainment.

На сайті доступні пошук пісень та їх текстів, а також прослуховування фрагментів безпосередньо з вікна браузера. Крім того, користувачі з США можуть купити композиції, які сподобалися їм, використовуючи прямий перехід зі сторінки Bing Entertainment на Amazon.com.

Розробляючи розділ Bing Entertainment, фахівці Microsoft провели масштабне дослідження уподобань користувачів під час пошуку розважального контенту. Виявилося, що більше 70% користувачів шукають в Інтернеті тексти музичних композицій.

Користувачі Bing з США отримали можливість відстежувати інформацію про майбутні концерти улюблених виконавців і навіть інформацію про наявність квитків. А розділ новин про музичних зірок, де можна знайти фотографії і відеозаписи виконавців, можуть оцінити всі користувачі, незалежно від країни проживання.

На сьогоднішній день для пошуку є понад 5 млн. музичних треків з ознайомчими фрагментами.

(Джерело RU: protv.net.ua)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting