Слідчі провели обшуки в 20 найбільш активних користувачів торрент-трекера interfilm.ru
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Середа, 14 липня 2010, 14:51

Співробітниками Слідчого комітету при МВС Росії і УСТМ ГУВС по Московській області проведено більше 20 обшуків у найбільш активних інтернет-користувачів файлообмінного сайту interfilm.ru.

В даний час, як повідомляє Росбалт - Москва, вирішується питання про притягнення до відповідальності найбільш активних користувачів даного ресурсу, що зберегли в персональному комп'ютері значна кількість контрафактних копій кінофільмів.

Обшуки пройшли в рамках кримінальної справи про порушення авторських прав, по якому проходять творці interfilm.ru - подружня пара, відома користувачам трекера під ніками Ripper і Nadezhda. Їх затримали під час рейду, проведеного відділом "К" і слідчим комітетом МВС РФ у травні минулого року.

Ріппера і Надію звинувачують у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК РФ. За інформацією, якою володіють слідчі органи, тільки за півтора року обвинувачені порушили рава десятка російських і зарубіжних кінокомпаній.

Вартість збитків, за оцінками правовласників, складає більше 38,7 млрд рублів.

Слідчі стверджують, що в ході розслідування зіткнулися з протидією з боку обвинувачених. Наприклад, подружжя змінили місце проживання, застосували нову систему оплати, а також відкрили сайт за іншою адресою після блокування Interfilm.ru. Однак переїзд в іншу доменну зону і розміщення сайту в Нідерландах власникам трекера абсолютно не допомогли.

За російським законодавством, саме по собі скачування фільмів для особистого використання НЕ є злочином - закон карає лише за поширення або "доведення" до масової аудиторії.

Проте, нагадують у зв'язку з Вебпланета, робота з торрентами влаштована таким чином, що скачують користувач зазвичай і роздає матеріали далі. З іншого боку, можна заперечити, що роздача відбувається в автоматичному режимі без чіткого повідомлення користувача - тобто винен все-таки автор програми, а не користувач.

(Джерело RU: hitech.newsru.com)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting