Twitter ловить кіберзлочинців на гроші Google
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 12 липня 2010, 12:06

Роботи для ловіння спамерів на Twitter і Facebook оплачує ... Google.

Як з'ясували журналісти сайту Technology Review, дослідники з розташованого в Техасі університету A&M створюють на сервісі мікроблогів Twitter десятки підставних акаунтів, які вони використовують для заманювання і вивчення роботи розповсюджувачів спаму і авторів фішингових махінацій. Ця робота оплачується за рахунок спеціального гранту, наданого компанією Google - прямим конкурентом Twitter в сфері онлайн-соціалізації.

З таких підставних акаунтів-пасток на Twitter щоденно розсилаються нові повідомлення, що взяті з 120-тисячної збірки реальних твітів. Крім Twitter, аналогічні пастки створені і на сайті MySpace. Вчені, що стежать за діяльністю кіберзлочинців, розробили спеціальне ПЗ, що дозволяє здійснювати моніторинг цих акаунтів в обох мережах з метою отримання даних про тактику спамерів.

За станом на даний момент, 61 пастка на Twitter допомогла зібрати інформацію про 30867 спамера. За даними дослідників, більшість спамерів видає себе за колишніх однокласниць потенційних жертв і атакує акаунти чоловіків. Наступна мета вчених - лов спамерів на Facebook

(Джерело RU: xakep.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting