Російська влада вкладе в національний пошуковик $100 мільйонів
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 05 липня 2010, 19:41

Але це буде не «Яндекс». За інформацією «Ведомостей» хедхантери активно зманюють співробітників «Яндекса», Mail.ru і Rambler. Хедхантерське агентство Arthur Hunt Group пропонує співробітникам «Яндекса», Mail.ru і Rambler змінити роботу, розповіли три менеджера, близькі до цих інтернет-компаній. За їх словами, розшукуються фахівці з пошуку, лінгвістики та керівники груп розробників.

Відібрані хедхантером кандидати направляються на співбесіду з представниками групи Global Investments. За відомостями здобувачів, мова йде про проект великої пошукової системи, що підтримується державою. Бюджет проекту заявляється на рівні $100 мільйонів. Команда повинна бути сформована до кінця цього року, а пошуковик з'явиться в Мережі до кінця наступного.

У різних держструктурах по різному реагують на цю новину. Десь, як у «Ростелекомі» підтверджують інформацію, десь, як в Мінкомзв'язку, не в курсі.

За оцінками експертів, бюджет в $100 мільйонів виглядає досить реальним. Не виключається, що при запуску пошуковика буде задіяний адміністративний ресурс. Наприклад, він може бути за замовчуванням встановлений в держустановах, школах, університетах і т.д.

(Джерело RU: x-drivers.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting