IBM переведе всіх співробітників на Firefox
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Субота, 03 липня 2010, 20:06

Без малого 400 тисяч співробітників IBM найближчим часом пересадять на "вогняного лиса" - Firefox обраний компанією в якості офіційного браузера за замовчанням.

Власне, Firefox не заборонялося встановлювати і раніше - тисячі співробітників "блакитного гіганта" користуються Mac, Linux та Windows-версіями браузера. Однак тепер число користувачів "вогнелиса" помітно збільшиться, оскільки всьому персоналу буде спрямована "рекомендація" використовувати його за замовчуванням.

Співробітники компанії відзначають, що багато сайтів, призначених для службового використання, працюють тільки з конкретними версіями певних браузерів. Вибір же Firefox в якості основного браузера цілком може призвести до того, що підтримка інших браузерів сайтами IBM-івського інтранету буде припинена. Іншими словами, перехід на Firefox, ймовірно, стане добровільно-примусовим.

Уточнюються і причини, по яких був обраний саме Firefox:

  • Firefox забезпечує функціональну сумісність з використанням відкритих стандартів, а така сумісність є ключовим елементом у стратегії компанії;
  • Коди браузера відкриті, а розробка здійснюється спільнотою, що не залежать від якихось конкретних комерційних структур;
  • Браузер безпечний, і міжнародне співтовариство експертів продовжує розвивати і підтримувати його;
  • Функціонал браузера легко розширюється, його можна легко підігнати під конкретні потреби організації;
  • Firefox є найбільш передовим, він "штовхає вперед" всі існуючі браузери – як ті, що з'явилися раніше, так і самі нові.

Хоча з деякими з цих тверджень при бажанні можна і посперечатися, не можна заперечувати, що поки інші браузери приходять і йдуть, Firefox залишається на ринку і продовжує розвиватися.

"Вогнелис" - не єдина програма, "рекомендована" співробітникам компанії. Lotus Notes, Lotus Sametime і Lotus Symphony - найяскравіші приклади інших "добровільно-примусових" програмних продуктів.

(Джерело RU: tv.net.ua)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting