Google займеться глибоким аналізом контенту
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Субота, 19 червня 2010, 20:04

Інтернет-гігант Google створює нову технологію глибокого інтелектуального аналізу даних, так званого Data Mining.

За допомогою даннойтехнологіі компанія може конкурувати з деякими постачальниками аналітичних медійних сервісів, які досліджують мережевий простір і виявляють інформаційні потоки з подальшою побудовою інформаційних трендів на основі користувальницького інтересу і загальних тенденцій.

За допомогою подібних сервісів досить зручно створювати інформаційні проекти і виробляти контент з порівняно низькою собівартістю. Крім того, створюваний сервіс може розглядатися як аналітична платформа для відстеження інтересу й уваги широких мас користувачів. На основі отриманих даних компанії можуть виробляти саме той контент, який затребуваний в призначеному для користувача середовищі.

У цьому році Google вже отримала патент на так звану систему ідентифікації "неадекватного контенту" в Інтернеті. Дана розробка працює на основі порівнянь того, що шукають користувачі й того, що вони в дійсності знаходять і чим цікавляться.

На сьогодні в Google поки не ухвалили рішення про те, чи буде нова система поставлятися безкоштовно як розширений функціонал основного інтернет-пошукача або ж це буде платний сервіс, на зразок того, що використовується в рішеннях Demand Media, Associated Content та інших. Так чи інакше, але за допомогою цієї розробки компанія зможе значно збільшити релевантність пошукових даних.

Офіційно в Google дані відомості не коментують, заявляючи, що це поки що лише концептуальні розробки. Однак навіть у Google визнають, що за подібними системами велике майбутнє. Приміром компанія Demand Media, заснована екс-головою MySpace Річардом Росенблаттом, вже звернулася в Goldman Sachs з проханням про підготовку до IPO. Приблизну вартість цієї компанії експерти оцінюють у 1,5 млрд. доларів

Ряд експертів вважає, що Google не має сенсу втручатися в подібні вузькоспеціалізовані середовища, але говорять, що компанія могла б створити щось середнє між загальнодоступними пошукачами і якоюсь подобою "розумних мереж".

(Джерело RU: delo.ua)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting