83% користувачів Мережі турбуються про свою конфіденційність - 80% 18-25-річних думають, що вигоди переважають загрози
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 06 травня 2010, 21:33

(Джерело EN: pcadvisor.co.uk)

Понад 4 з 5 (83%) 18-25-річних стурбовані конфіденційностю особистої інформації, кіберпереслідуваннями та цензурою, стверджує Microsoft.

Однак, за даними Інтернет компанії "Internet Explorer 8 State of the Internet Nation ", серед тих, хто стурбований Мережею, 80% вважають, що вигоди однозначно переважують загрози.

Понад чотири п'ятих (82%) “тих, хто виріс в Мережі” - назву дав Microsoft інтернет поколінню 18-25-річних - вважають що Мережа призвела до підвищення рівня освіти, а 81 відсотків кажуть, що вона дала їм особисту свободу.

Крім того, 44% відповіли, що Мережа надала їм доступ до більш докладної інформації, а 72% вважаютью, що це дає їм більше можливостей для бізнесу.

Microsoft також відзначає, що більше двох третин (70%) вважають, що Інтернет допомагає людям робити добро через благодійність та мобілізацію ресурсів, при цьому майже всі з них також брали участь в онлайн-опитах або компаніях.

“Ті, хто виріс в Мережі” вважають, що їм пощастило бути першим поколінням Інтернет, -говорить, професор науки і суспільства Роберт Уінстон з Imperial College London.

"На відміну від попередніх поколінь, “ті, хто виріс в Мережі” мають глобальне мислення, а це означає, що вони мають великі мрії, амбіції та бажання співпрацювати з великою кількістю людей. Інтернет змінив спосіб, яким ми розмовляємо один з одним, і ця вікова група має можливість отримати вигоду з цього і створювати свої власні імперії ".

Результати дослідження були виконані в рамках запуску проекту Microsoft's Life Academy, яка надає три £10000 гранти, щоб допомогти молодим людям розвинути свою соціально відповідальну ідею в проект.

"Якщо людина дослідник, підприємлива і творчо мислить, Life Academy допоможе надихнути її вивчитись для майбутнього", сказав Джулія Оуен, менеджер з продуктів Internet Explorer Microsoft.

Більш детальну інформацію про Life Academy та взяти участь в ній можна, відвідавши спеціальну сторінку Мicrosoft.

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting