Twitter забанив торренти
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 04 травня 2010, 13:27

(Джерело RU: webplanet.ru

Сервіс мікроблогів Twitter заблокував екаунт торрент-трекера YourBitTorrent і пошукача TorrentSurf. Ніяких попереджень чи роз'яснень власники акаунтів не отримували.

Тим не менш, схоже, що цього разу мова йде не про копірайтну змову, оскільки мікроблоги інших сайтів подібної спрямованості поки цілком доступні.

Блокування, найімовірніше, пов'язана з банальним порушенням правил сервісу, які прирівнюють публікації постів з посиланнями до спаму (у випадку, якщо в мікроблозі немає інших записів, без посилань). За подібне порушення передбачена перманентне блокування.

Безумовно, у сервісу мікроблогів можуть бути і "особисті причини" для неприязні. Не далі як у лютому надійшло повідомлення про атаку на облікові записи користувачів, що відбувалась через файлообмінні мережі. Ця атака стала можливою завдяки модифікованому торрент-движку. З іншого боку, своє ставлення до протоколу BitTorrent "Твіттер" висловив досить ясно, заявивши, що збирається використовувати цей протокол для більш швидкого обміну файлами між власними серверами.

На сьогоднішній день непросто знайти сайт, де користувачам не пропонувалося б отримувати посилання на оновлення через "Твіттер". Як зазначає власник сайту YourBitTorrent Рекс Круз: "Я читав в правилах, що публікувати одні тільки посилання не дозволяється, оскільки це може бути прийнято за спам. Але якщо Ви заглянете на сторінку CNN [...], то помітите, що вони не публікують нічого, крім посилань ".

Цікаво, що цей пункт правил теоретично відкриває двері і для конкурентної боротьби. Тим більше, що "настукати" на конкурента, який активно публікує посилання, може будь-хто в один клік (інша річ, що однієї такої скарги може бути недостатньо). І оскільки більшість користувачів жодних угод і правил не читає, блокування акаунту без права на "розмороження" може стати для них повним сюрпризом.

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting