Прибуток компанії Google виріс на 37%
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 16 квітня 2010, 18:16

Чистий прибуток американської компанії Google, що володіє найпопулярнішим у світі інтернет-пошукачем, за підсумками першого кварталу 2010 року, що завершився 31 березня, становить 1,96 мільярда доларів, що на 37% більше показника за аналогічний звітний період минулого року, повідомляється в пре-срелізі компанії.

 

У перерахунку на одну звичайну акцію прибуток компанії склав 6,06 долара.

Виручка за перший квартал поточного року також збільшилася на 23% і склала 6,8 мільярда доларів у порівнянні з 5,5 мільярда доларів за аналогічний період 2009 року.

За словами фінансового директора Google Патріка Пічетта (Patrick Pichette), зростання виручки "викликаний посиленням діяльності компанії з усіх основних вертикалей і у всіх регіонах".

"Рухаючись вперед, ми залишаємося прихильними політиці великих інвестицій в інновації - як для прискорення майбутнього зростання наших основних і нових галузей бізнесу, так і заради будівництва майбутнього відкритого веб-простору", - заявив Пічетт.

Нагадаємо, за підсумками 2009 року чистий прибуток Google склав 6,5 мільярда доларів, що на 54% більше показника за попередній рік, виручка також збільшилася, склавши 23,7 мільярда доларів проти 21,8 мільярда за 2008 рік.

Джерело: korrespondent.net

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting