Рунет: частка сайтів банківського сектора за рік знизилася на 19%
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 09 квітня 2010, 15:29

«RUметріка» опублікувала нове дослідження банківського сектору Рунета на початок 2010 р. за даними власного онлайн-опитування, рейтингу «Рамблер ТОП100», пошукової системи «Рамблер», сервісу контекстної реклами «Бігун» і результатів досліджень сторонніх компаній.

 Добова відвідуваність ресурсів банківського сектору в лютому 2010 р. склала 356 тис. чоловік. У порівнянні з «дном» січня, що пояснювалось тривалими новорічними канікулами і підведенням підсумків року, приріст відвідувань за місяць склав 31%. Причому річний приріст з лютого 2009 р. по лютий 2010 склав 14%, тобто наполовину менше лютневого збільшення відвідувань.

Кількість сайтів банківської тематики досягла піка за рік в середині листопада 2009 р. - їх нараховувалась 501 шт. До 28 лютого 2010 ця величина зменшилася на 3% і склала 484 ресурси. Причому частка активних сайтів сегмента протягом року активно знижувалася - спад досяг 19%.

У цілому динаміка добової аудиторії банківського сектора Рунету протягом року переживала і злети, і падіння, відзначають аналітики. Після пожвавлення і підвищеної уваги до сектору на піку кризи та побоювань за долю національної валюти на початку минулого року, показник став до літа поступово знижуватися. У вересні традиційний сплеск (+24%), після чого незначний спад закінчився різким зниженням чисельності добової аудиторії січня.

Що стосується географічного розподілу аудиторії банківського сектора, то приблизно половину всіх відвідувачів складають жителі обох столиць: майже 40% з Москви (38,6%) і 9,1% з Санкт-Петербурга. З Московської області 4,2%, закордонна аудиторія становить 13,9%. Таким чином, на частку відвідувачів з регіонів РФ за межами МО припадає лише 34,2% - тобто трохи більше третини відвідувань сектора.

Джерело: internet.cnews.ru

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting